1:3
0:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - TEXAS LONGHORNS 3:9
4. Michaela Hrubá, 17. Aneta Kubištová, 23. Michaela Hrubá - 9. Michaela Vavrochová, 11. Markéta Černá, 13. Emma Šlopková, 17. Jana Pavlicová, 19. Aneta Špičáková, 28. Klára Zelinková, 36. Kateřina Vránová, 39. Klára Zelinková, 57. Nikola Křemenáková; rozhodčí: Martin Mašín - Marek Střída; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 16, Magdaléna Valentová 3 - Štěpánka Neumanová 22; po třetinách: 2:5, 1:3, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů, pana Daniela Škvora: Dneska pohlídané vítěztví,i když na začátku trochu s nervíky. Jsem rád, že se dnes ukázaly hráčky, které v některých zápasech tolik nehrají.Díky všemza zápas.
59:58
Komentář trenéra domácích: Hrůzná první třetině nás stála celý zápas. Bohužel ani dílčí zlepšení nám body nepřineslo. Zítra snad lépe celých 60 minut.Díky soupeři,rozhodčím a divákům.
58:19
Texas usiluje o desátý gól, Spartagirls odolávají...
57:43
Vyloučen hráč Kristýna Karásková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
56:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Nikola Křemenáková, asistoval Aneta Špičáková (3:9).
55:16
Vyloučen hráč Markéta Černá družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
52:06
Sparťanky ubránily přesilovku Texasu, dobrá práce.
50:03
Timeout TEXAS LONGHORNS
50:03
Vyloučen hráč Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
48:46
Do obrany Texasu se vřítila Novotná, střela míří nad...
44:49
Výborný zákrok čerstvé domácí golmanky Valentové.
43:00
Spartagirls vyměnily golmanku a zamíchaly sestavou.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Magdaléna Valentová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2.třetině: Sparta 8, Texas 8
38:10
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Kateřina Vránová (3:8).
35:25
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Klára Zelinková (3:7).
35:25
Teď se Sparťanky včas nevrátily a platí za to gólem ve vlastní síti.
33:24
Sparta má přesilovku, ale do tlaku se nedostává.
32:09
Vyloučen hráč Nikol Vypior družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za bránění ve hře.
31:14
Ožehavá situace před brankou Sparty, dobře to dopadlo.
27:43
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Zuzana Purkrábková (3:6).
26:29
Utkání sleduje 39 diváků, děkujeme.
25:19
Pěkné střídání Sparty, Texas urputně brání.
24:16
Texas vysunuje svůj forčeking hluboko na polovinu Sparty.
22:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá bez asistence (3:5).
22:36
Spartagirls zúročují tlak a Hrubá snižuje na 3:5.
19:58
Hezká kombinační akce Sparťanek, tolik potřebný gól, ale nepadl.
18:29
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Aneta Špičáková, asistoval Petra Budská (2:5).
18:29
Zaváhání v obraně znamená, že domácí prohrávají 2:5.
16:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Aneta Kubištová, asistoval Tereza Plánková (2:4).
16:41
Spartagirls se drží na "dostřel", Kubištová snižuje na 2:4.
16:09
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Aneta Špičáková (1:4).
12:17
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Emma Šlopková bez asistence (1:3).
12:17
Šlopková Texasu zajišťuje dvoubrankové vedení.
10:57
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Markéta Černá, asistoval Michaela Vavrochová (1:2).
10:57
Dobrá kombinace hostů a Černá dává vedoucí branku Texasu.
09:54
Sparťanka Radostová v šanci , nevyšlo to...
08:04
Vavrochová po rychlé akci vyrovnává.
08:02
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Nikola Křemenáková (1:1).
06:06
Pěkná střela Texasu, domácí golmanka kryje.
03:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Denisa Vajdlová (1:0).
03:04
Spartagirls jdou do vedení..
00:01
Dobrý večer ze sparťanské Unyp areny, kde domací Spartagirls v domácí premiéře v 1.lize žen hostí Texas Longhorns.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Andrea Černá, Emma Šlopková, Klára Zelinková, Kateřina Vránová, Zuzana Purkrábková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Michaela Tyllerová, Denisa Vajdlová, Michaela Rohlíková, Kristýna Karásková, Natálie Jirková