0:7
3:3
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Kutná Hora 3:11
41. Kristýna Karásková, 41. Veronika Ljachová, 54. Denisa Vajdlová - 11. Sabina Labudová, 22. Lucie Spěváčková, 23. Andrea Doležalová, 26. Andrea Doležalová, 28. Sabina Labudová, 29. Nikola Knížová, 37. Lucie Baťhová, 38. Melánie Dubská, 42. Sabina Labudová, 53. Melánie Dubská, 54. Lucie Baťhová; rozhodčí: Miroslav Purkrábek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Dorothee Vogelesang 42 - Lucie Petráková 17; po třetinách: 0:1, 0:7, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Kozlíka: "První třetina nadějná,bohužel jsme momentálně daleko od toho,abychom takhle hráli celých 60 minut. Pomalu se nám začínají ve hře objevovat prvky z tréninků, ale máme před sebou stále hodně práce,aby se to projevilo i na konečném výsledku."
59:58
Střely ve 3. třetině: Sparta 7, Kutná Hora 13
59:58
Komentář trenéra hostů: Celý zápas jsme byli lepším týmem. Třetí třetinu jsme zbytečně polevili. Nechali jsme se uchlácholit famózním výkonem ze třetiny druhé. Závěrem bych chtěl poděkovat soupeři za zápas a pořadatelům za vytvoření příjemné atmosféry.
55:52
Spartagirls se ubránily a v oslabení ohrozily branku Kutné Hory.
53:50
Timeout FBC Kutná Hora
53:50
Vyloučen hráč Michaela Tyllerová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
53:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Denisa Vajdlová bez asistence (3:11).
53:17
Od mantinelu se trefuje Vajdlová a Spartagirls snižují...
53:02
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lucie Baťhová, asistoval Andrea Doležalová (2:11).
52:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Melánie Dubská, asistoval Denisa Drahokoupilová (2:10).
49:22
Domácí gólmanka potřebuje ošetření...a hra pokračuje.
47:05
Pěkný průnik Sparťanky Kubištové, míček má gólmanka.
41:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Labudová, asistoval Andrea Doležalová (2:9).
41:29
Spartagirls mají drtivý nástup do poslední třetiny, Kutná Hora však ihned kontruje.
40:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Veronika Ljachová, asistoval Aneta Kubištová (2:8).
40:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kristýna Karásková, asistoval Natálie Jirková (1:8).
40:00
40:00
39:58
Střely ve 2.třetině: Sparta 6, Kutná Hora 21
39:58
Utkání sleduje 21 diváků, všem díky :-).
37:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Melánie Dubská, asistoval Nikola Šimůnková (0:8).
36:04
35:06
Radostová jde sama na branku, výborný zákrok gólmanky hostí šanci maří.
34:02
A další nebezpečná střela Sparty z hokejky Karáskové, gólmanka hostí vyráží.
33:46
Hezky rozehraný volný úder Sparty, střílí Jirková.
31:27
Sparta po delší době hraje na polovině soupeřek.
28:44
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
28:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Nikola Knížová, asistoval Sabina Labudová (0:6).
27:08
25:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Sabina Labudová (0:4).
24:28
Domácí gólmanka kryje čistou šanci hostí...
22:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Nikola Knížová (0:3).
22:09
Dva slepené góly a Spartagirls prohrávají 0:3...
21:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lucie Spěváčková, asistoval Lenka Tlapáková (0:2).
20:29
Průnik sparťanky Jirkové zakončený střelou, gólmanka kryje.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině: Sparta 7, Kutná Hora 19
18:09
Čistá šance Kutné Hory, naštěstí pro Spartu bez gólu..
17:19
Sparťanská obrana zažívá horké chvilky...
14:15
Dobrá kombinace Sparty, střílí Radostová..
11:27
Nebezpečná střela Lukovské, brankářka hostí vyráží.
10:18
10:18
Labudová trefuje z otočky a je to gól.
08:48
Radostová pěkně pronikla, gól z toho není....
07:01
Oba týmy udržují vysoké tempo hry.
04:46
Domácí tým záchranila před gólem tyčka.
02:40
Hezký průnik sparťanky Lukovské zakončený střelou, která končí nad brankou.
00:01
Dobré ráno z Unyp arény, domácí Spartagirls hostí v zápase 1.ligy žen FBC Kutná Hora.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Purkrábek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Sabina Labudová, Lucie Baťhová, Andrea Doležalová
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Dorothee Vogelesang; hráči v poli: Michaela Rohlíková, Denisa Vajdlová, Michaela Tyllerová, Kristýna Karásková, Natálie Jirková