0:0
1:2
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Crazy girls FBC Liberec 1:7
56. Laura Vytrhlíková - 1. Dominika Plichtová, 4. Markéta Rumlová, 7. Eliška Vrzalová, 16. Markéta Lenfeldová, 19. Markéta Valešová, 58. Berenika Vrzalová, 59. Markéta Rumlová; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Martin Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Sandra Rampasová 25 - Kateřina Dlouhá 26; po třetinách: 0:5, 0:0, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině Litvínov 10 Liberec 12
60:00
komentář trenéra Bivoje (p. Vadim Všetula): Co k tomu říci. Ach jo... Kvalitní zápas plný soubojů, který rozhodla přesnost střelby soupeře. My máme snad 100 střel mimo a Liberec sice střel méně, ale vše na bránu. A na to se hraje. Jsem pyšný, že jsme asi nejlepší tým ligy potrápili a to dost. Kolega chtěl rým.
60:00
komentář vedoucího družstva Liberce : První třetinu jsme hráli jednoduše, tlačili se do zakončení a stříleli. od druhé třetiny jsme hru začali komplikovat a hra nepřinášela efekt. Domácí nám nedali nic zadarmo a od druhé třetiny se výrazně zlepšili. Pro nás je pozitivní, že hra dozadu byla skoro bezchybná. Těšíme se na další zápasy, snad se bude moct hrát.
60:00
pokračování domácího komentáře 2 :Pane Rondoš píši báseň, nebyla to dneska žádná lázeň. Odvetu si rádi dáme, v play off se však chleba láme. Přeji všem dnes krás den, bez covidu ..amen.
60:00
58:14
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Dominika Plichtová (1:7).
57:28
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová bez asistence (1:6).
57:11
Netušilová zachránila na poslední chvílí míček který projížděl těsně před brankovou čárou domácího týmu
55:48
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
55:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Nela Havlínová (1:5).
48:35
Hra se zatím přesunula spíš na stranu domácích a tak Rampasová musí byt neustále v pohotovost
46:51
Litvínov hraje v plném počtu
45:39
Hroudová využívá přihrávky přímo na pádlo a zakončuje
44:51
Vyloučen hráč Michaela Poštová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
31:59
Vyloučen hráč Vendula Bártová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
31:25
Rozhodčí zvedají ruku a Liberec posílá Dlouhou pryč z brány a hrají přesilovku na Litvínov
31:17
Liberec hraje v plném počtu
30:41
Vytrhlíková přihrává Havlínové a ta jí balónek vrací zpátky a hned střílí na Dlouhou přímo do masky
29:17
Vyloučen hráč Eliška Vrzalová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:07
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Rumlová (0:5).
17:12
Netušilová vybíhá na střed proti hostujícímu týmu
15:41
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Markéta Rumlová (0:4).
14:58
Hra i přes nepříznivé skóre pro Litvínov je jak na kolotoči
12:03
Vytrhlíková se chopila šance po chybě Liberce a vybíhá s míčkem proti Dlouhé
10:25
Valešová ještě rychlé dobíhá míček na domácí polovině aby stíhala nahrát na střelu
08:35
Slavíková po úniku nepřekvapila Dlouhou, ta míček vyrazila a ani Vytrhlíková z druhé strany se dorážkou neprosadila
07:36
Havlínová se tvrdě pere za bránou se Sugardorjovou
06:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Markéta Lenfeldová (0:3).
06:09
Lenfeldová ze středu přihrává Vrzalové a ta hned střílí na Rampasovou která míček nestíhá zahlídnout
04:25
Lenfeldová Krouží okolo Kundertové na středu
03:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Anna Kabeláková (0:2).
01:59
Na Střihavkovou se lepí protihráčky na mantinelu ta míček vyhazuje pryč
00:52
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Dominika Plichtová, asistoval Anu-Ujin Sugardorj (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrál Liberec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Martin Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Eliška Vrzalová, Berenika Vrzalová, Markéta Valešová, Natálie Hroudová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Sandra Rampasová; hráči v poli: Nela Havlínová, Markéta Bártová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková