2:0
5:1
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - Spartak Pelhřimov 9:3
8. Pavel Zbořil, 10. Pavel Zbořil, 26. Tomáš Jedlička, 37. Adam Klimeš, 46. Adam Klimeš, 46. Roman Svoboda, 47. Viktor Kejík, 49. Pavel Zbořil, 53. Dominik Král - 5. Lukáš Zrzavý, 6. Tomáš Kocián, 59. Milan Hendrych; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 7:3 + Milan Hendrych 5; využití: 4:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 21 - Martin Domanský 12, Zdeněk Tvrdý 13; po třetinách: 2:2, 2:0, 5:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Kotena: Z naší strany dobrý vstup do utkání, po vyrovnání jsme dlouho hledali herní pohodu. Ve druhé třetině jsme nedokázali na rozdíl od soupeře proměnit ani ty nejvyloženější šance. O vysokém vítězství rozhodl soupeř v pětiminutové přesilovce. Naše přesilovky zůstaliy bez využití. Díky soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině Domácí:4 Hosté:7
59:59
Střely celkem Domácí: 34 Hosté:24
59:59
Komentář trenéra domácích: Rozhodčí nám v tom udělali trošičku kovbojku, nutno říci, že nám 5minutové vyloučení hostů pomohlo. Nicméně dneš ke spokojenosti daleko, hru jsem brzo stáhli na užší skupinu hráčů a už se nám nepodařilo je dostat zpět. Nakonec klidná výhra, jen cesta musí být bez dvojek, díky HouHouAli
58:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Kryštof Smejkal (9:3).
58:58
Hendrych upravuje krásnou ranou na 9:3
58:31
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za zdržování hry.
56:43
Chmela teď výborným blokem zachránil jasný gol
56:09
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování hokejky.
56:09
Pelhřimov tedˇ má k dispozici přesilovku 5 na 3
54:40
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
52:14
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Dominik Král, asistoval Pavel Zbořil (9:2).
52:14
Zbořil poslal žabku na Dominika Krále a ten dává 9. gol Aligators v dnešním zápase
50:31
Vyloučen hráč Viktor Kejík družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování hokejky.
48:27
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (8:2).
48:27
Střídání brankáře. Nový brankář Zdeněk Tvrdý družstva Spartak Pelhřimov
48:27
Pavel Zbořil kompletuje hattrick kdy znovu zafungovala kombinace mezi Gregrem a Zbořilem a stav utkání je tak 8:2
46:20
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Viktor Kejík, asistoval Adam Klimeš (7:2).
46:20
A tentokrát Viktor Kejík propálil Domanského a zvšuje na 7:2
45:42
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Roman Svoboda, asistoval Patrik Jedlička (6:2).
45:42
Jedlička P. posunl míček na Svobodu a ten vystřelil raketu do vzdálenější šibenice a upravuje na 6:2
45:07
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Adam Klimeš, asistoval Viktor Kejík (5:2).
45:07
Klimeš tečoval Kejíkovu ránu a zvyšuje už na 5:2
44:17
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 5 minut za sekání.
44:17
Zbořil inkasoval ránu do hlavy po které budou mít domácí dlouhou pětiminutovou přesilovou hru
37:17
Vyloučen hráč Martin Dlouhý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
36:54
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Adam Klimeš, asistoval Pavel Zbořil (4:2).
36:54
Zbořil našel krásným pasem Klimeše který měl jednoduchou pozici ze které navyšuje vedení Aligators
35:42
Gregr vyslal nádhernou přihrávku na Líznara ten bohužel pro domácí trefil pouze tyč Domanského brány
34:39
Klimeš střílel ale jeho ránu srazil některý z bránících hráčů Pelhřimova
33:35
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
28:13
Pelhřimovu se dnes přesilové hry vůbec nedaří, takže zatím se stav utkání nemění
26:25
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra rukou.
26:25
Pelhřimov má k dispozici další přesilovou hru, když byl vyloučen za hru rukou
25:36
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Tomáš Líznar (3:2).
25:36
Tomáš Jedlička dává svoji 1. branku v Národní lize když krásnou ranou 20 nad led překonal Domanského, je vidět že se učil od Lukáše Gregra
24:48
Zrzavý pálil od mantinelu ale Rychlý předvedl výborný zákrok a jeho střelu vyrazil
22:30
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
22:30
Král vlétl do souboje s Fučíkem a tomu nezbylo nic jiného než ho faulovat a tak mají domácí znovu početní výhodu
20:40
Vyloučen hráč Jiří Šubík družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání.
20:40
Dnes se ukazuje že ani jeden z elitních týmů Aligators neumí správně střidat a tak přichází přesilovka pro Pelhřimov
20:35
Aligators začali 2. třetinu v početní výhodě tu k smůle domácích fanoušků neproměnili
18:35
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
17:30
Kejík našel přihrávkou Klimeše ten ale Domanského nepřekonal
15:40
Líznar se vytočil od mantinelu ale Domanský byl připraven
15:00
Zbořil umyl 2 hráče Pelhřimova u mantinelu a Domanský měl co dělat aby jeho ránu vyrazil mimo 3 tyče
11:33
Král teď vybojoval míček ale pálil těsně nad Domanského bránu
09:25
09:25
A máme tady vyrovnání Gregr předvedl že má pace jako Mbappé a doběhl balonek, přihrál před bránu Zbořilovi ten napoprvé trefil Podušku, ale z dorážky už se nemýlil
07:17
07:17
Gregr nasetvíroval Zbořilovi balonek před prázdnou bránu a ten už měl snadnou pozici a snižuje na 2:1
05:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Viktor Vlach (0:2).
05:44
Aligators znovu propadli a i z druhé situace 2 na 1 dává Pelhřimov branku
04:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Matěj Kutílek (0:1).
04:43
Zrzavý krásně ze vzduchu zakončil a nedal Rychlému šanci
04:15
Šulc v dobré pozici chtěl překvapit Rychlého ranou po zemi ale ten s ní neměl problém
01:42
Gregr pálil po Zbořilově nahrávce těsně mimo bránu Domanského
01:29
Aligators začínají zápas ve velkém tempu
00:01
Vítáme vás u 3. kola Národní ligy mužů ve kterém se proti sobě utkají domácí Aligators a hostující Pelhřimov
00:01
Úvodní buly zápasu získávají domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zdeněk Tvrdý; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Petr Poduška, Marek Švrkala, Václav Fučík, Viktor Vlach
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Viktor Kejík, Tomáš Kalus, Lukáš Gregr, Pavel Zbořil, Adam Klimeš