3:2
- : -
FBC Hranice

FbK Horní Suchá - FBC Hranice 7:6
11. Petr Šimek, 21. Jiří Mráček, 29. Filip Krajíček, 34. Patrik Cirkl, 41. Tomáš Kasinec, 46. Dominik Mrowiec, 49. Tomasz Cielecki - 4. Jan Grygar, 12. Tomáš Němeček, 20. Jaroslav Orel, 35. Jan Grygar, 44. Tomáš Andrýsek, 58. Štěpán Potsch; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Filip Plíhal 18 - Jakub Kosar 17; po třetinách: 1:3, 3:1, 3:2;
60:00
59:59
komentář trenera domácích : Opět infarktový zápas ,ale se šťastným koncem. Musím říct že tolik akcí neproměněných do prázdné branky jsem neviděl značně se k utěsnění branky ,ale přičinil golman hostů.
59:59
komentář trenera hostů: ,, Dnešní utkání rozhodly naše zbytečné vyloučení. Začátek opět super, 2.třetina opět hrůza. Po malých krůčcích se zlepšujeme. Příště budeme opět silnější. ´´
59:10
Hostujcí tým si vzal timeout .
57:44
Timeout FBC Hranice
57:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch, asistoval Marek Hloch (7:6).
57:44
Tým FBC Hranice právě hraje bez brankáře
57:09
Vyloučen hráč Tomáš Kasinec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
56:11
Vyloučen hráč Jaroslav Orel družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
54:46
Vyloučen hráč Jaromír Chodil družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování hokejky.
52:04
Většina hry se odehrává na straně hostujcích .
49:28
Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil René Mikel.
48:50
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomasz Cielecki, asistoval Tomáš Řezáč (7:5).
45:13
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Dominik Mrowiec, asistoval Tomáš Kasinec (6:5).
43:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Andrýsek, asistoval Štěpán Potsch (5:5).
40:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Dominik Mrowiec (5:4).
40:00
40:00
40:00
37:03
I po přesilové hře týmu FBK Horní Sucha je stav utkáni vyrovnaný .
36:10
Stav utkáni je opět vyrovnán .
35:05
Vyloučen hráč Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:29
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Grygar, asistoval Marek Hloch (4:4).
33:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Patrik Cirkl, asistoval Václav Večeřa (4:3).
28:19
Tým FKB Horní Sucha vyrovnáva hru na 3:3
28:18
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Tomáš Kasinec (3:3).
28:10
Tým FBC Hranice hraje opět v plném počtu .
25:56
Vyloučen hráč Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
22:56
Hráč z týmu FBK Horní Suchá zabránil střele od týmu FBC Hranice
20:46
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Mráček, asistoval Jiří Třinecký (2:3).
20:00
20:00
19:35
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaroslav Orel, asistoval René Mikel (1:3).
18:25
Mezi hráči a rozhodčími je napjatá situace .
11:20
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Michal Štěpán (1:2).
10:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Petr Šimek, asistoval Vojtěch Kopia (1:1).
06:10
Tým FBK Horní Suchá při tlaku se dostala k dobré střele bohůžel brankař vychytal střelu .
03:59
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Grygar, asistoval Tomáš Andrýsek (0:1).
03:20
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Marek Hloch, Jan Grygar, Jaromír Šenkeřík, Jaromír Chodil, Tomáš Hořecký
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Filip Krajíček, Václav Večeřa, Patrik Cirkl, Tomáš Kasinec, Dominik Mrowiec