1:0
4:1
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice B 8:3
3. Ondřej Budek, 5. Tomáš Pour, 17. Ondřej Hlinovský, 24. Kryštof Lehečka, 44. Ondřej Budek, 45. Tomáš Pour, 52. Vojtěch Beneš, 53. Petr Torma - 7. Jakub Vojáček, 17. Martin Vacek, 53. Josef Čížek; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Filip Šik ? - Tomáš Švehla ?; po třetinách: 3:2, 1:0, 4:1;
60:00
59:59
Vážení diváci mohli, jsme dneska vidět krásný zápas mezi týmy FBŠ ATT Gorily Plzeň a FBC Štíři Č. Budějovice B
59:59
Komentář vedoucího hostů Marka Fučíka: Dobrý zápas se silným a organizovaným soupeřem. Škoda třetí třetiny, kde jsme neproměnili šance a Plzeň pak rozhodla. Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Romana Suráka: Zápas ve vysokém tempu s houževnatým soupeřem. Zlepšením hry od druhé poloviny první třetiny jsme si vypracovali dvoubrankový náskok a pak si už utkání pohlídali. Škoda nevyužitých šancí, ale musíme kluky pochválit za dobrý výkon včetně golmana. Děkujeme divákům za návštěvu divákům v této nelehké době a soupeři šťastnou cestu do Budějc:-). Fajn večer Všem.
57:44
Domácí opět nevyužili svojí šanci.
56:02
Domácí mají opět přesilovku, tak uvidíme, jak se jim podaří nyní.
55:44
Vyloučen hráč Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
55:27
Krásný zákrok brankáře domácích, který zabránil gólu hostů.
52:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Josef Čížek, asistoval Lukáš Svintek (8:3).
52:55
Tým domácích dostal gól, kvůli posunuté brance při akci hostů.
52:46
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Marek Osvald (8:2).
52:34
Na obou týmech je vidět velká únava.
51:44
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Jonáš Janata (7:2).
48:10
Caha šel sám na branku domácích, ale jeho střela dopadla mimo bránu.
47:05
Našim divákům se dnešní zápas velmi líbí.
45:55
U obou týmu je vidět velká únava, ale ani jeden tým, se ani přesto nevzdává a bojuje do posledních sil a vteřin dnešního utkání.
44:20
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
44:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Tomáš Pour, asistoval Jonáš Janata (6:2).
44:20
Hosté se po přestřelce domácích museli poradit.
43:49
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Vojtěch Hejduk (5:2).
43:49
Budek trefuje krásnou branku do horu brány.
41:20
Hosté měli teď velkou šanci dát gól, ale trefili jen tyč.
40:08
A máme zahájenou poslední část dnešního zápasu, tak uvidíme kolik nám padne ještě gólů.
40:00
40:00
39:00
Domácí přebírají vládu nad svým hřištěm, ukazují hostům, kdo je tady doma.
34:47
Tábořík si zasloužil aplaus od diváků, za krásné obrání míčku hostů.
34:00
Domácí se snažili využít přesilovku co nejlépe, ale bez gólu.
32:00
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
26:48
Týmy se nevzdávají pořád se tlačí k soupeřově brance, zatím bez gólu.
24:48
Krásná střela Osvalda roztleskala diváky, ale střelu vychytal brankář hostujících.
23:57
Domácí brankář krásně vychytal střelu hostů.
23:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Vojtěch Hejduk (4:2).
20:15
I začátek druhé část začal velmi agresivně.
20:00
20:00
19:00
Máme poslední minutu zápasu a týmy jdou do toho pořád tvrději a tvrději.
16:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Martin Vacek, asistoval Michal Tibitancl (3:2).
16:19
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Jonáš Janata (3:1).
16:18
Utkání je velmi vyrovnané, máme se ještě na co těšit.
14:31
Teď měli velikou šanci hostující, který mohli vstřelit gól, ale míček skončil v brankáři.
12:38
Mnoho střel jde od obou týmu mimo hřiště či do mantinelů.
09:30
Atmosféra je velmi napjatá, ale ani jeden tým se nevzdává a snaží se tlačit dopředu.
06:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Robin Podlaha (2:1).
06:25
Vyloučen hráč Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:40
Hostující tým měl velkou příležitost dát gól, ale střela letěla mimo.
04:04
Hra se pomalu otáčí pro stranu domácí, ale ani hostující se nevzdávají a snaží se to domácím pořádně oplatit, zatím bez šance.
04:01
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Surák (2:0).
02:41
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (1:0).
02:41
Větší štěstí měl tým domácích, který střelil krásný gól do hostující brány.
01:22
Začátek utkání začal velmi z ostra, míček lítá z jedné strany na druhou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Šimon Perek, Marek Fučík, Robin Podlaha, Jan Gucko, Jakub Vojáček
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Petr Torma, Marek Osvald, Ondřej Budek, Matěj Surák, Tomáš Pour