4:1
- : -
Zlín Lions

FbC Asper Šumperk - Zlín Lions 11:6
3. Daniel Venouš, 8. Jindřich Kamler, 13. Daniel Venouš, 18. Daniel Venouš, 19. Jiří Trávníček, 23. Daniel Venouš, 32. Michael Kořének, 43. Jan Mannl, 44. Michal Šíma, 47. Jindřich Kamler, 55. Michal Vařeka - 5. Jan Vondřejc, 5. Jakub Haša, 6. Michael Kořének, 35. Pavel Malošík, 37. Michal Baroň, 55. Filip Horník; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3 + Štěpán Maixner 5:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Martin Malínek 53 - Miroslav Steiger 18; po třetinách: 5:3, 2:2, 4:1;
60:00
MIroslav Kořének, trenér Zlína: "Dnes se nám vůbec nepovedla první třetina, Šumperk byl ve všech aspektech lepší. Ve druhé části zápasu jsme se vrátili do hry, otevřeli jsme hru, ale bohužel jsme měli velmi špatnou produktivitu střelby, na rozdíl od soupeře. Děkuji Šumperku za výborný.
60:00
Petr Matěj, trenér Šumperka: "V první řadě musím pochválit Zlín, oproti loňsku se výrazně zlepšili. My jsme konečně nastoupili v trošku silné sestavě a hned to bylo znát. Moc si cením, že byť jsme dotahovali po pětiminutovém vyloučení, že jsme se vrátili do hry. Ve druhé třetině nás Zlín zatlačil, ale celkově jsme si tři body zasloužili. Děkuji fantastickému publiku, soupeři i rozhodčím.
54:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Ondřej Mrázek (11:6).
54:55
Máme tu další rozvlnění síťky ve zlínské brance, které je v pořadí již jedenácté
54:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Michael Kořének (10:6).
54:10
Obloučekl z poloviny hřiště skončil v síti domácích, když šumperský gólman nemohl nic dělat, protože jej neviděl
53:05
Zlín v šesti
53:04
Timeout Zlín Lions
46:26
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Michal Šíma (10:5).
46:26
Přihrávka Šímy a náběh Kamlera znamená již desátý míček, který překonal brankovou čáru hostí
46:19
Brankář Šumperka si teď slupl pár malin a nepustil tak Valaše ke zdramatizování utkání
43:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Ondřej Mrázek (9:5).
43:30
Standartní situace pro Asper: Trávníček rozehrál na Mrázka, ten chvíli míchal s míčkem a následně nahrál Šímovi a ten trefuje odkrytou bránu
42:50
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
42:21
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Jindřich Kamler (8:5).
42:21
Rychlý brejk Kamlera po lajně, jenž předává na Mannla, který se střelou tahem nemýlil
37:46
Vyloučen hráč Ondřej Mrázek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
36:53
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Pavel Malošík (7:5).
36:53
Po pohledné akci a povedené kličce zlínských snižuje Michal Bartoň na 5:7
34:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Malošík, asistoval Martin Janeček (7:4).
34:26
Vteřinu po vyprchání trestu Šímy padla branka, kterou vsítiil hostující Pavel Malošík po přihrávce z rohu hřiště
32:25
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
32:25
Podle rozhodčích domácí Michal Šíma protestoval proti jejich výroku a byl za to náležitě odměněn v podobě trestu za 2 minuty
31:02
Vlastní branku družstva Zlín Lions vstřelil Michael Kořének (7:3).
31:02
Přihrávku z rohu Jindry Kamlera sice byla zblokována obráncem Zlína, ale míček se dokutálel do vlastní branky
22:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (6:3).
22:22
Již čtvrtý gól z hole Dana Venouše, který tentokrát číhal na středu a dočkal se, přihrál mu hrající trenér "A" týmu Ondřej Mrázek
21:48
Hra 4 na 4 byla hodně opatrná, až na poslední akci, která už už vypadala, že zkončí v síti
20:00
20:00
Střely po první třetině Šumperk: 14, Zlín: 19
20:00
19:48
Vyloučen hráč Michal Samohýl družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
19:48
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
18:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (5:3).
18:56
Jiří Trávníček se také prosazuje, a to střelou z bezprostřední blízkosti
17:40
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Antonín Harapát (4:3).
17:40
Totožná branka Venouše jako ta ze třinácté minuty, každopádně kdybych měl kšiltovku, vhodím ji do hřiště, neboť asperská střela kompletuje hattrick
15:15
Časté chyby v defenzívě Lvů ze Zlína dopřávají Asperákům šance, jež se jim zatím nedaří využít
12:57
12:57
Krásný výlet Daniela Venouše z rohu obloukem před břánu a střela do vinklu znamená vyrovnaní skóre
07:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Michal Vařeka (2:3).
07:43
Zblokovaná střela Vařeky a následná gólová dozážka Kamlera snižuje stav na 2:3 z pohledu domácích
05:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michael Kořének, asistoval Jakub Haša (1:3).
05:49
Máme tu další gól z hokejek zlínských, jenž padl po doklepávačce míčku, který, jak to ze zapisovatelského stolku vypadalo, měl pod kontrolou šumperský brankář
04:18
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (1:2).
04:18
Dva góly v rychlém sledu znamenají vedení hostujících borců ze Zlína, kterým hned v úvodu nabídl pětiminutovou přesilovku šumperský buldozer Šťepán Maixner
04:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Michael Kořének (1:1).
02:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Michal Šíma (1:0).
02:06
Šímova vybídka na rozběhnutého Venouše a jeho následná střela bachhandem znamená první branku v tomto utkání, navíc v oslabení
01:17
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 5 minut za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Filip Horník, Jan Michálek, Jakub Žáček, Michal Baroň, Pavel Malošík
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Malínek; hráči v poli: Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš, Michal Vařeka