5:2
- : -
FbC Písek

Fbc Strakonice - FbC Písek 7:8
22. Marek Harman, 24. Karel Šavrda, 42. Karel Šavrda, 43. Karel Šavrda, 43. Jiří Křesák, 43. Vojtěch Houska, 57. Marek Harman - 4. Daniel Špírek, 16. Václav Staněk, 23. Michael Kolínský, 27. Daniel Špírek, 33. Pavel Šebelle, 39. Michal Měřička, 48. Michael Kolínský, 58. Daniel Špírek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Filip Oberta; vyloučení: 5:3; využití: 2:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 11 - Vlastimil Dvořák 24; po třetinách: 0:2, 2:4, 5:2;
60:00
Domácí trenér Šavrda:"Děkujeme divákům za podporu, nemůže stále vyhrávat, dnes vyrovnané utkání, soupeř byl lepší v koncovce. Příště podejeme zase na plno a vyhrajem. Zdravíme ( do U.K:"
60:00
Trenér hostí Hanzlík" Dneska krásný zápas plný emocí a hezkých florbalových momentů. Kvůli těmhle utkáním hrajeme florbal a sport celkově. Z naší strany koncentrovaný výkon. Díky přesilovým hrám soupeř srovnal krok a o to více si cením výkonu a výsledku, že se hráči dokázali oklepat a vítězství urvat na naší stranu. Díky soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00
57:00
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Michal Měřička (7:8).
56:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Marek Harman, asistoval Miloslav Blahuta (7:7).
49:04
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
47:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Měřička (6:7).
47:12
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:11
Časoměřič je nestranný, křičí Písonice.
42:46
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska bez asistence (6:6).
42:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (5:6).
42:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda bez asistence (4:6).
41:40
Vyloučen hráč Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
41:25
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda z trestného střílení (3:6).
40:59
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Měřička, asistoval Michal Cigánek (2:6).
37:51
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení.
32:58
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Michal Cigánek (2:5).
27:43
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
26:45
24:39
Skvělá šance hostí ovšem náš brankář zamknul branku na tři západy.
23:34
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Mareš (2:3).
22:43
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Pavel Šebelle (1:3).
21:53
20:00
20:00
16:56
15:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil Václav Staněk, asistoval Michal Měřička (0:2).
09:03
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
08:11
Hosté jsou od začátku aktivnější na míči.
03:01
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Jan Staněk, Karel Šavrda