5:0
6:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FbK Orlicko-Třebovsko 14:2
4. Dominik Sláma, 11. Pavel Brückner, 20. Martin Janiczek, 24. Vincent Drápal, 27. Robin Růžička, 33. Robin Růžička, 34. Patrik Fabián, 37. Martin Janiczek, 42. Jan David Šamánek, 47. Jan David Šamánek, 50. Martin Janiczek, 50. Tomáš Havlíček, 50. Patrik Fabián, 60. Martin Janiczek - 20. Vojta Šmíd, 54. Štěpán Kapoun; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Limberg ? - Jakub Hrdlička ?; po třetinách: 3:1, 5:0, 6:1;
60:00
Střely domácí: 15, hosté: 6
60:00
Střely celkem domácí: 38, hosté: 22
60:00
Komentář trenéra hostů: Soupeř byl dneska lepší, rychlejší. Nedokázali jsme mu odpovídat na protiútoky. Gratulujeme k výhře.
60:00
Komentář trenéra domácích: Utkání nám vyšlo. Byli jsme dnes hodně produktivní narozdíl od pohárového utkání. Jsme rádi za kontrolované utkání. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00
59:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Robin Růžička (14:2).
59:00
Vypadá to, že hosté dnes jedou domů bez bodíků.
58:30
Růžička stále komabuje Brücknera, zatím to funguje.
57:00
Bartoška řve na Langa "Lanýžu co je?".
55:34
Rozhodčí odvolává trest, Brückner se směje!
53:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Pavel Petraš (13:2).
49:36
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
49:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Vincent Drápal (13:1).
49:35
Havlíček se konečně dočkal a střílí gól.
49:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Havlíček, asistoval Adam Obertan (12:1).
49:19
48:10
Drápal se dnes také špatně vyspal, odmítá už několikaátou tutovku od Fabiána.
47:52
Fabián komentuje svou střelu "Holuby!".
47:12
Havlíček se sebevíc snaží, ale zatím bez gólu.
46:29
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Martin Janiczek (10:1).
45:52
Brückner si stěžuje a rozhodčí komentuje "Frašku z toho děláš ty!".
41:46
Šamánek se konečně dočkal a střílí gól!
41:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Robin Růžička (9:1).
40:00
40:00
40:00
39:39
Vyloučen hráč Martin Janiczek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
36:58
Klasická kombinace Šamánek a Janiczek končí opět šťastně!
36:57
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Jan David Šamánek (8:1).
33:20
33:03
Bartoška teď ukázal, že nahrávka do zadu není jeho partie!
32:05
Růžička opět ladně zavěsil a zvyšuje náskok!
32:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Daniel Havel (6:1).
30:13
Hráč hostů s číslem 33 nehorázným způsobem odmítl skórovat, takové šance se neodmítají!
27:00
Domácí pořád nepouštějí hosty moc do útočného pásma, budou to mít ještě těžké jestli chtějí přivést nějaké body domů.
26:44
23:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (4:1).
21:33
Šamánek opět nevyužil situaci a pálí mimo.
19:45
Lang dává najevo, že tohle rozhodně faul nebyl!
19:10
19:02
Návrat "Slámiče" na hřiště moc nepomohl a domácí inkasují
19:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Tomáš Langer (2:1).
16:49
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
16:00
Brückner dával nahrávku na Odložilíka a hráč hostů si z toho regulérně sedl na zadek.
15:00
Držení balónku se zatím moc nemění a hosté si s ním moc neužívají.
10:22
Brückner neváhal a po Odložilíkově nahrávce hravě zakončil.
10:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Pavel Brückner, asistoval Michal Odložilík (2:0).
05:30
Hosté zatím neměli moc času na balónku, třeba se jim v průběhu třetiny poštěstí.
03:23
Skóre dnešního zápasu otevírá Sláma a domácí jdou do vedení!
03:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Dominik Sláma, asistoval Michal Odložilík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Pavel Petraš, Štěpán Kapoun, Tomáš Langer, Dominik Zlesák
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Patrik Fabián, Pavel Brückner, Dominik Sláma, Michal Odložilík, Vincent Drápal