4:3
3:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 10:6
5. Filip Šimek, 18. Jan Šimic, 20. Vojtěch Koutný, 22. Jan Šimic, 27. Jakub Tejnor, 35. Patrik Holý, 39. Jakub Jindra, 47. Michal Hřebíček, 47. Jan Šimic, 48. Patrik Holý - 7. Ondřej Kuhajda, 14. Jan Žák, 22. Jan Žák, 23. Jan Žák, 38. Ondřej Baroch, 49. Ondřej Baroch; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 20 - Jiří Cisler 9; po třetinách: 3:2, 4:3, 3:1;
60:00
Počet střel domácích: 5 Počet střel hostů: 7
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Mrkvičky: Velice ofenzivní utkání, které jsme zvládli díky proměňování šancí. Kouzlo žirovnické haly opět zafungovalo, připojila se na naši stranu místní štěstěna. Chci poděkovat celému týmu a soupeřům. Přejeme jim šťastnou cestu a uvidíme se v Plzni.
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Kubince: Na šance se nehraje, bohužel. Jinak bychom vezli body. Navíc jsme byli nezvykle nervózní a prali se sami se sebou. Soupeř velice obětavý, produktivní - gratuluji k bodům.
60:00
58:49
Vyloučen hráč Jan Cihlář družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za držení.
49:12
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
48:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Ondřej Kuhajda (10:6).
47:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý, asistoval Ondřej Stloukal (10:5).
46:43
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
46:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jakub Tejnor (9:5).
46:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Patrik Holý (8:5).
40:00
40:00
Počet střel domácích: 5 Počet střel hostů: 12
40:00
39:01
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
39:01
Vyloučen hráč Jindřich Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Michal Hřebíček (7:5).
37:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (6:5).
37:30
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
34:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý, asistoval Kryštof Ille (6:4).
26:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor bez asistence (5:4).
25:04
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
23:36
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
22:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (4:4).
21:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jakub Jindra (4:3).
21:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Tomáš Váňa (3:3).
20:00
20:00
Počet střel domácích: 9 Počet střel hostů: 7
20:00
19:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Jakub Jindra (3:2).
18:41
Vyloučen hráč Jindřich Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
17:11
13:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák bez asistence (1:2).
06:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Matěj Soukup (1:1).
04:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Jakub Jindra (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Filip Štědrý, Jan Žák, Pavel Šimeček, Tomáš Váňa
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Michal Hřebíček, Vojtěch Koutný, Patrik Holý