0:4
1:3
- : -

FBC Slavia Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:10
5. Šimon Jakub Král, 8. Hieu Nguyen Chi, 16. Radek Kubala, 43. František Slovák - 4. Richard Klíma, 6. Dalibor Nigrin, 12. Matěj Špaček, 22. Marek Zima, 24. Lukáš Chvátal, 30. Michal Vlk, 37. Jakub Záň, 49. Vojtěch Trčálek, 57. Matěj Špaček, 60. Petr Blažej; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jaroslav Buben 18 - Tomáš Hájek 11; po třetinách: 3:3, 0:4, 1:3;
60:00
Komentář hostujícího trenéra Gustava Ondrejčík: "Vzhledem k mému velmi vřelému vztahu k červenobílým barvám pro mě emočně složité utkání. Slavia na začátku, kdy se nedařilo naší 3. lajně, kousala a byla nebezpečná. Pak jsme to zlepšili a utkání zaslouženě dovedli do vítězného konce. Díky soupeři zá zápas."
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Kombinačně kvalitní soupeř a pokračující mizérie v rozehrávce. Děkujeme soupeři za utkání.
59:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Petr Blažej, asistoval Tomáš Hájek (4:10).
56:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Lukáš Chvátal (4:9).
53:51
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
53:21
Vyloučen hráč Jakub Kamberský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání.
49:36
Vyloučen hráč Ondřej Jüngling družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Richard Klíma (4:8).
46:24
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:02
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil František Slovák, asistoval Matouš Doubek (4:7).
40:00
40:00
38:58
Vyloučen hráč Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Lukáš Chvátal (3:7).
29:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Richard Klíma (3:6).
23:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lukáš Chvátal, asistoval Vojtěch Trčálek (3:5).
22:10
Vyloučen hráč Ondřej Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
21:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Marek Zima, asistoval Lukáš Chvátal (3:4).
20:00
20:00
19:41
Vyloučen hráč Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
15:29
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Radek Kubala, asistoval František Slovák (3:3).
11:26
07:09
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval František Slovák (2:2).
05:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Michal Vlk (1:2).
04:43
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Radek Kubala (1:1).
03:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Michal Vlk (0:1).
00:00
Vyloučen hráč Jakub Horyna družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zdržování hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Marek Šach, Vít Neuman, Michal Vlk, Richard Klíma
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Jaroslav Buben; hráči v poli: Boleslav Kytka, Matouš Doubek, Jakub Puciow, František Slovák, Hieu Nguyen Chi