1:1
4:2
- : -

Florbal Sokolov - Florbal Teplice 6:4
14. Štěpán Mosler, 21. Patrik Soukup, 42. Štěpán Mosler, 44. Petr Kleiner, 45. Luděk Lejba, 50. Stanislav Hykš - 7. Adam Betka, 28. Jakub Derka, 49. Lukáš Rudiš, 57. Martin Schneider; rozhodčí: Lukáš Grundler - Tomáš Kapr; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 29 - Václav Hlavsa 26; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Sokolov - 15, Teplice - 10
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Stejskala: Velice vyrovnaný zápas rozhodla až třetí třetina, do které domácí vstoupili výtečně a proměnili hned několik šancí a náskok už neztratili.
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Severy: Většinu utkání jsme odehráli na míčku, bohužel naše střelba a finálové řešení katastrofa. Díky soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům za utkání.
60:00
59:36
Timeout Florbal Teplice
56:25
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Severa (6:4).
53:08
Vyloučen hráč Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
49:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Petr Kleiner (6:3).
48:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Vlastimil Valter (5:3).
44:47
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Luděk Lejba, asistoval Jakub Stejskal (5:2).
43:28
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Štěpán Mosler (4:2).
41:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Stanislav Hykš (3:2).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Sokolov - 9, Teplice - 12
40:00
35:51
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
27:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Tomáš Soukup (2:2).
20:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jakub Stejskal (2:1).
20:00
20:00
Střely po první třtině: Sokolov - 8, Teplice - 11
20:00
17:09
Vyloučen hráč Adam Betka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za opakované přestupky.
13:43
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Aleš Hoch (1:1).
13:36
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
09:06
07:31
Vyloučen hráč Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
06:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Lukáš Rudiš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Tomáš Kapr.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Meyer, Martin Schneider, Tomáš Rudolf, Ondřej Brabec, Martin Severa
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Tomáš Bartůšek; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Stanislav Hykš, Štěpán Mosler, Aleš Hoch