3:3
1:2
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. FBK Eagles Orlová 4:7
23. Lukáš Böhm, 26. Jan Ondryáš, 35. Lukáš Böhm, 50. Petr Káňa - 18. Filip Matějka, 20. Josef Zbořil, 29. Tomáš Kříž, 35. Tomáš Kříž, 40. Adam Krmášek, 56. Filip Matějka, 56. Denis Smilovský; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 7:5; využití: 0:5; diváků: 50; zásahy brankářů: Matyáš Vávra ? - Vít Brož ?; po třetinách: 0:2, 3:3, 1:2;
60:00
Tým TJ Sokol Frenštát vystřelil za třetí třetinu 19 a Eagles Orlová vystřelila na brankáře 14.
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Loudy: Dnes to byl od nás nejhorší zápas za 4 roky co jsem v Orlové. Paradox toho je, že jsme vyhráli. A to je to nejdůležitější. Soupeř hrál obětavě a nadšeně. Díky za zápas.
60:00
Potrápili jsme dalšího soupeře, bohužel jsme stále bez bodů. Hráče musím za dnešní výkon pochválit. S jedinou výjimkou. Zbytečné fauly a hra v oslabení, která rozhodla zápas.Soupeři děkujeme a gratulujeme k vítězství. Poděkovat musíme i našim fanouškům. Dýchly na nás staré časy...
60:00
59:24
Vyloučen hráč Lukáš Rada družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
58:32
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
55:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský bez asistence (4:7).
55:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Matějka, asistoval Adam Krmášek (4:6).
55:00
Tým Eagles Orlová měli 7 přesilovek z toho 5 využili.
54:18
Vyloučen hráč Martin Vašenda družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
50:23
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
49:20
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa z trestného střílení (4:5).
48:00
Oba dva týmy bojují ze všech sil.
40:00
40:00
Střely: Sokol Frenštát vystřelil na bránu 13 a tým Eagles Orlová 23 z toho 3 goly.
40:00
O výhře rozhodne třetí a poslední třetina. šanci na výhru mají oba týmy.
40:00
39:53
Vyloučen hráč Michal Karban družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
39:53
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
39:53
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
39:11
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Krmášek, asistoval Filip Matějka (3:5).
39:11
Tým Eagles Orlová už po 4 využívá přesilovku a tým TJ Sokol hraje opět v pěti.
38:37
Vyloučen hráč Petr Koutný družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
34:39
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Böhm, asistoval Adam Polách (3:4).
34:39
Tým Eagles Orlová opět využili přesilovku.
34:39
Hráč týmu TJ Sokol Frenštát gol vstřelil tak že: Adam Polách vystřelil a brankář Brož Vít vychytal jenom, že u brány stál Lukáš Böhm a střelu Adama Polacha dorazil a byl z toho gol.
34:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Adam Krmášek (2:4).
33:39
Vyloučen hráč Dušan Pícha družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za špatné střídání.
28:51
28:51
Tým Eagles Orlová využil přesilovku a TJ Sokol Frenštát už zase hraje v pěti.
28:24
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za bránění ve hře.
28:24
Hráč TJ Sokol Frenštát Filip Nádvorník je už po druhé vyloučen.
27:45
Celá Frenštátská tribuna je na nohou a fandí.
25:53
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jan Ondryáš, asistoval Dušan Pícha (2:2).
25:53
Z tribuny domácích se ozývají chorály: gol,špica,slivovica,
22:47
22:47
Obrovská radost jak na tribuně tak mezi hráči, ale největší radost má střelec golu Lukáš Böhm.
20:30
Právě začala druhá třetina a jde vidět, že si oba dva týmy odpočinuly.
20:00
20:00
Střely: TJ Sokol Frenštát vystřelil na branku 11 a tým Eagles Orlová vystřelili na branku 17 z toho 2 goly.
20:00
19:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Martin Tököly (0:2).
17:10
Tým TJ sokol Frenštát po střele Filipa Matějky je v plném počtu a prohrává 1:0
17:09
16:56
Vyloučen hráč Adam Soudil družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hra na zemi.
12:40
Z Frenštátské tribuny jde slyšet hlasité fandění.
10:43
Tým Eagles zvládl přesilovku stejně dobře jako tým Tj Sokol Frenštát.
10:42
Tým Eagles Orlová je v plném počtu
08:42
Vyloučen hráč Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
08:40
Zápas je velmi vyrovnaný.
04:06
Tým Tj Sokol Frenštát už je v plném počtu.
03:10
Tým Tj Sokol Frenštát zatím zvládá přesilovku bez problému.
02:06
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Adam Kučera, Jakub Závoda, Jan Lukáš, Tomáš Bečka, Filip Matějka
00:00
Line-up domácích FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Matyáš Vávra; hráči v poli: Lukáš Böhm, Filip Karban, Michal Karban, Jakub Skýpala, Adam Polách