1:1
0:3
- : -

SK Jiskra Domažlice - FBC Spartak Kaplice 2:5
14. Robert Kubica, 35. Martin Andrle - 10. Tomáš Kadlec, 32. Daniel Sedlák, 47. Jan Žák, 50. Tomáš Kadlec, 54. Daniel Sedlák; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Dominik Votava ? - Vlastimil Pokrývka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:3;
60:00
53:17
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Daniel Sedlák, asistoval Pavel Wunsch (2:5).
49:55
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jakub Jirkal (2:4).
48:12
Timeout SK Jiskra Domažlice
46:24
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jan Žák, asistoval Petr Dreiling (2:3).
40:00
40:00
37:35
Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil Daniel Sedlák.
34:50
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Andrle z trestného střílení (2:2).
32:13
Trestné střílení družstva SK Jiskra Domažlice neproměnil Martin Kubů.
31:09
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Daniel Sedlák, asistoval Tomáš Kadlec (1:2).
27:57
Vyloučen hráč Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:15
Vyloučen hráč Filip Musil družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
17:29
Vyloučen hráč Petr Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost.
17:29
Vyloučen hráč Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost.
13:28
Vyloučen hráč Radek Hajsák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:24
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica z trestného střílení (1:1).
09:01
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Antonín Ballák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Kaplice:
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Dominik Votava; hráči v poli: Ondřej Stach, Jakub Hrabík, Zdeněk Pivoňka, Jan Tauer, Jakub Nechoďdomů