5:3
2:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Koberovy 8:5
15. Tomáš Matys, 23. František Novák, 23. Petr Dlouhý, 23. František Novák, 34. Tomáš Valkoun, 37. Jan Klamrt, 52. Petr Dlouhý, 56. Tomáš Matys - 6. Tomáš Jiránek, 26. Dominik Reczai, 33. Václav Hartl, 39. Tomáš Zeman, 50. Lukáš Hlava; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 6:5; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Petr Líbal 25 - Lukáš Pfeiffer 33; po třetinách: 1:1, 5:3, 2:1;
60:00
59:59
Komentář Jičína: Děkujeme soupeřům za kvalitní hru a divákům za velikou podporu.
59:59
Komentář trenéra hostů: Nepodařilo se nám plnit základní pokyny, v klíčových chvílích nás potopily vlastní individuální chyby a nepřesnost. Gratulujeme domácích k zasloužené výhře.
58:59
Timeout TJ Sokol Koberovy
55:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Marcel Jeřábek (8:5).
54:59
střely domácí:12 střely hosté:9
52:20
Vyloučen hráč Václav Hartl družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
51:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Tomáš Matys (7:5).
49:05
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Tadeáš Hradil (6:5).
40:53
Vyloučen hráč Lukáš Pfeiffer družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
38:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Zeman, asistoval Tadeáš Hradil (6:4).
36:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Klamrt, asistoval Tomáš Valkoun (6:3).
34:59
střely domácí:17 střely hosté:14
33:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval František Novák (5:3).
33:16
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vražení zády.
32:11
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Václav Hartl, asistoval Lukáš Hlava (4:3).
30:23
Vyloučen hráč Petr Dlouhý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
26:41
Vyloučen hráč Patrik Sytný družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
25:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Adam Buriánek (4:2).
23:30
Vyloučen hráč Petr Dlouhý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
23:21
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
22:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Jan Štál (4:1).
22:19
22:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Tomáš Valkoun (2:1).
20:00
20:00
19:23
Vyloučen hráč Tomáš Jiránek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
14:59
střely domácí: 12 střely hosté: 7
14:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys bez asistence (1:1).
11:54
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
08:36
Vyloučen hráč Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
05:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Jiránek, asistoval Leoš Kopáček (0:1).
00:36
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Adam Buriánek, Jan Haloun, Jakub Janoušek, Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Michal Schreier, Petr Dlouhý, Bohumil Plíšek, Tomáš Matys, Marcel Jeřábek