0:6
0:7
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Tatran Střešovice 0:18
2. Nikola Hermannová, 4. Lenka Faltusová, 5. Barbora Zabavská, 9. Tereza Bystrianská, 11. Klára Šarochová, 18. Veronika Kopecká, 22. Lucie Želízková, 23. Tereza Bystrianská, 24. Veronika Kopecká, 24. Kateřina Seemannová, 29. Kateřina Pisárová, 31. Barbora Břešťálová, 32. Kateřina Pisárová, 33. Lenka Faltusová, 36. Katka Nádeníková, 42. Tereza Bystrianská, 43. Lenka Faltusová, 45. Barbora Zabavská; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Vendula Lisá 3, Nikola Siskosová 6 - Markéta Antalová 6; po třetinách: 0:5, 0:6, 0:7;
45:00
Komentář trenéra hostí Marka Michálka: Jsme rádi, že jsme splnili roli favorita. Teší nás aktivita do zakončení. Děkujeme soupeři za zápas a za vstřícnost při domluvě místa a času utkání.
45:00
44:59
Střely celkově: NS - 6, TAT - 27
44:59
Komentář trenéra NS Zdeňka Jánského: Naše holky hráli s nasazením, ačkoli se zbytečným respektem, vyčetl bych nedůraz a nedůslednost, nicméně klalitní soupeř by nám lepšího vysledku stejně nedopřál.
44:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Daniela Kvasková (0:18).
43:38
Klekny teď jako nůž do rozteklého máslíčka projela na střed před brankářku a ještě krásně shodila na strany na Fazi, jenže brankářka Tatranu nechybovala a střelu vytěsnila
42:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Barbora Břešťálová (0:17).
42:00
Jestli se někdo rychléstí a důrazem vyrovnává soupeřkám, je to NIna, která umí přijmout, ale také čistě rozdat
41:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Bystrianská, asistoval Vendula Beránková (0:16).
40:33
Na chvíli jsme se ohřáli na půli hostí, ale znovu jsme pod tlakem a čelíme střelám soupeřek
37:10
Nina povozila na zádech jednu ze soupeřek a je z toho standardka Zeber na půli hiště
35:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková bez asistence (0:15).
35:45
A tlak Tatranu přináší další gólpo hezké střele do rohu branky
34:30
Siska má teď plné ruce práce a troufám si říci, že více se nezapotí ani skupina lidí cvičících na lekci powerjógy
33:50
Zebra postřelena do nohy
32:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Lucie Želízková (0:14).
31:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Barbora Zabavská (0:13).
30:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Lucie Želízková (0:12).
30:12
Škoda, že jsme po získaném míčku napálili balónek pryč a Tatran rychlou kombinací dostal hru k naší brance a střelou z první zakončil
30:00
30:00
29:58
Dvě vteřinky před koncem třetiny vyslala Klekny nepříjemnou přízemní střelu, která poskakovala v dlani gólmanky Střešovic jako hopsakoule
29:23
Ubránili jsme a hned přišel dlouhý balón a pěkná šance pro NS
28:58
Eliška Matějková netpělivě vyhlíží konec oslabení
28:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Daniela Kvasková (0:11).
27:21
Vyloučen hráč Eliška Matějková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za bránění ve hře.
26:26
Vyloučen hráč Karolína Judová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:02
Zebry po dlouhé době předvedly hezkou rozehrávku, dostaly se do zakončení, ale obránkyně Tatranu střelu zblokovala
24:32
Tůča teď obeška 2 hráčky Tatranu i dvě hráčky Zeber a ani jedna ji míček nedovedla odebrat
23:25
Tatran teď dvakrát využil i sebemenší chyby v rozehrávce a buď hezkou souhrou, nebo indivodální akcí přidává další branky
23:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Katka Nádeníková (0:10).
23:14
Střídání brankáře. Nový brankář Nikola Siskosová družstva TJ Sokol Nové Strašecí
23:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (0:9).
22:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Bystrianská, asistoval Kateřina Seemannová (0:8).
21:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Barbora Břešťálová (0:7).
19:02
Doteď byl na koni Tatran a posílal jednu střelu na branku NS za druhou, ale největší vzrušení přišlo teď, kdy jen těsně nepadl gól po střele Niny ze středu hřiště. Jedeme Zebry!!!
17:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Barbora Břešťálová (0:6).
15:49
Vyloučen hráč Katka Nádeníková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:59
Střely v první třetině: NS 1 - 8 TAT
13:00
Strašecé bylo před chvíli dvakrát v útočném pásmu, jednou střela vedle, podruhé si Tatran souhru pohlídal a akci přerušil
10:40
Hráčky Tatranu momentálně utkání dominují díky skvělému pohybu s míčkem a rychlým kombinacím, ktéré se Zebrám nedaří zachytávat
10:08
Vlastní branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Šarochová (0:5).
08:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Bystrianská, asistoval Kateřina Vachudová (0:4).
08:04
Po platonickém tlaku Tatranu se do útoku dostaly i Zebry a byla z toho pěkná střela ze střední vzdálensti. Utkání se i nadále hraje ve vysokém tempu
04:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Kateřina Pisárová (0:3).
04:15
Tatran využívá standardní situaci nedaleko branky NS
03:21
01:38
Rychlý průnik do obrany NS a pohlená souhra znamenají vedení Tatranu
01:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Vendula Beránková (0:1).
01:00
Mírně aktivnější je NS
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Nikola Hermannová, Lenka Faltusová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Zuzana Tučková, Nina Schumannová, Klára Šarochová, Eliška Kučerová, Eliška Matějková