0:2
- : -
FBS Olomouc

Spartak Pelhřimov - FBS Olomouc 0:5
4. Denisa Ondáková, 11. Denisa Ondáková, 18. Veronika Divišová, 38. Eva Barvíková, 45. Eliška Pešavová; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Šárka Domanská 41 - Martina Franková 12; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:2;
45:00
Střely po třetí třetině: 2:13
45:00
Komentář trenéra hostů: Proti nadšeně bojujícím domácím hráčkám, které usilovně bránily, se holky těžce prosazovaly. Děkujeme domácím hráčkám a divákům za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích: V zápase měl jasnou převahu soupeř, který nás od začátku tlačil a nutil k chybám v rozehrávce. Zlepšení přišlo ve druhé třetině, kdy jsme si vytvořili pár zajímavých šancí. Nicméně ve třetí třetině soupeř znova přitlačila a kombinačně zrychlil hru. Děkuji soupeři za tvrdé, ale férové utkání. Děkuji rozhodčím a především děkuji všem svým hráčkám za předvedený výkon.
45:00
44:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Eva Řeháková (0:5).
43:53
Hosté opět dokazují své kvality na hřišti, ale do zakončení se nedostávají.
41:18
Domácí úspěšně ubránily oslabení.
39:18
Vyloučen hráč Petra Przeczková družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:18
Domácí hráčka si přendavala florbalku, ale bohužel přitom trefila hostující hráčky a jsou to jasné 2 minuty.
37:58
První velká šance domácích skončila vedle brány.
37:09
Timeout Spartak Pelhřimov
37:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Barvíková, asistoval Barbora Suchánková (0:4).
36:57
Hosté úspěšně ubránily oslabení.
34:56
Vyloučen hráč Michaela Kacelová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
34:56
Hráčka hostů si připisuje 2 minuty za seknutí do Domanské.
33:00
Hosté až nechutně zastavily break, do kterého šla Sůvová, ale bohužel jí hráčka Olomouce podsekla nohy.
29:55
Poslední střelu druhé třetiny si zapsaly hráčky hostů.
27:28
Hostům docházejí nervy a jsou až přehnaně agresivní.
26:40
Domácí nepouštějí Olomouc ke střele.
25:12
Domácí předvádějí že umějí taky vystřelit.
23:08
Hosté pouští více ke hře domácí, ale zatím žádná velká šance pro ně.
20:40
Hráčky Pelhřimova se dostaly do breaku, díky skvělému výhozu své golmanky.
18:10
Hosté předvádí své kvality, ale hráčky Pelhřimova se nevzdávají a nadále bojují.
17:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Veronika Divišová, asistoval Karolína Sigmundová (0:3).
15:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávaly hosté.
15:00
15:00
Střely po první třetině: 2:14
15:00
12:28
Domácí, i přes to že prohrávají 0:2, nepřestávají bránit.
10:37
Domácí se dopracovaly ke střele, ale golmanka hostů byla ve střehu a střelu chytá.
10:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Denisa Ondáková, asistoval Tereza Reimerová (0:2).
09:45
Domácí vědí jak hrát tělem, ale bohužel to byl faul.
08:23
Již od prvních minut se domácí hráčky ještě nedopracovali ke střele, nicméně jejich bojovnost je bezmezná.
05:48
Domanská chytá jednu střelu za druhou a vše bez problémů.
03:16
03:16
Domanská chytila střelu, ale na dorážku už nedosáhla.
02:15
Break domácích překazil faul.
01:01
První střelu tohoto utkání si připsaly hosté.
00:01
Úvodní buly vyhravaly domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Barbora Suchánková, Barbora Soušková, Eva Barvíková, Kateřina Peterková, Veronika Divišová
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Šárka Domanská; hráči v poli: Markéta Hubatová, Michaela Opicová, Lucie Sůvová, Štěpánka Razimová, Anna Dvořáková