1:1
- : -
FBC Liberec

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN - FBC Liberec 3:2
6. Anna Fáberová, 14. Kristýna Minářová, 42. Eliška Zimová - 6. Berenika Vrzalová, 44. Eliška Vrzalová; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Simona Werbynská 19 - Kateřina Dlouhá 11; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:1;
45:00
Komentář domácích p. Marcela. Holky se poučily z chyb z prvních dvou lig. zápasů. hrály týmově, krásně se na hřišti doplňovaly a přestože byl Liberec herně lepším týmem, vítězství jsme vybojovali srdcem a efektivitou v přesilovkách. Děkujeme soupeři za nádherný zápas a přejeme štastnou cestu domů.
45:00
Komentář trenéra hostí p. Nováka: Gratulujeme Týnu k postupu. Šli si více za postupem. My jsme začali vlažně a těžko jsme se zvedali. Drive na bránu nebyl od nás takový, aby jsme zápas otočili. Skvělí diváci tady v Týně..
43:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Markéta Lenfeldová (3:2).
43:36
Výbornou práci na útočné polovině odvedla Stašková s Paďourkovou.
43:02
Balonek proletěl brankovištěm Werbynské. Naštěstí vedle.
42:34
Přes domácí hráčky nevidím ani ve stoje.
42:01
Werbynská to musí neuvěřitelně zavřít.
41:32
Timeout FBC Liberec
41:32
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN vstřelil Eliška Zimová, asistoval Karolína Hašlová (3:1).
40:14
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády.
39:20
Valešová tentokrát na Fáberovou nevyzrála.
38:34
Velký tlak domácích končí ošetřováním domácí hráčky. Bude v pořádku. :)
37:32
Bočková má snad nekonečný fyzický fond.
36:26
Střela Bícové neměla golové parametry.
35:12
Opět se ukázalo, že standartní situace jsou pro nás spíše nevýhodou.
34:43
Smyčka okolo domácích se utahuje. Vyrovnání je ve vzduchu.
33:40
100% šance Liberce zakončená vedle.
32:10
Faul na útočné polovině je vždy zbytečný. Doufejme, že Liberec s další přesilovkou naloží podobně jako s předchozími.
32:07
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:17
Bočková ve slibné šanci, bohužel vedle.
30:01
Co jsem tak zaslechl, tak byl v šatně Liberce slušný kartáč. Uvidíme, jak se s tím holky obou týmů vypořádají.
30:00
30:00
29:55
Markét Valešů se do toho zase opřela. Nejprve frnkla bekům, ale tváří v tvář proti Werbynské neuspěla.
29:04
Vidíme pasáž plnou osobních soubojů a agresivní hry.
28:43
Diváci stále nejsou slyšet, ale na hřišti se přiostřuje.
27:36
Zase se opakuji, ale Werbysnká v bráně čaruje.
26:23
Bočková bohužel nevysunula úplně volnou Bícovou a z nadějné šance nic nebylo.
25:27
Domácí hrají velmi aktivně a myslím, že tento přístup Liberec nečekal.
24:30
Kapitánka domácích si došla zkušeně pro faul.
23:06
Bočková spolu s Minářovou motají hlavy soupeřek na útočné polovině.
22:34
Fáberová odmakala oslabení a odchází střídat. Dobrá práce!
21:40
Taktická chyba domácích. Potrestá ji Liberec?
21:23
Vyloučen hráč Eliška Zimová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN na 2 minuty za špatné střídání.
19:56
Bezpalcová předvedla výbornou práci.
18:15
Valešová všem předvedla, že to s balonkem umí i v pekelné rychlosti.
17:56
Nebezpečná standartka naštěstí vedle.
17:14
Z hráček Liberce je cítit jistá nervozita. Balonek jim po čepelích poskakuje jak horký brambor.
16:27
Werbynská - zeď.
15:32
Vyloučen hráč Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:01
První buly druhé třetiny vyhrála Bočková.
15:00
15:00
13:13
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Kateřina Bícová (2:1).
13:13
Minářová ukázala výborný výběr místa a s přehledem zavěsila přímo pod víko. 2:1
11:24
Stašková teď výborně prohodila obránkyni Liberce a dostala se do hodně slibné šance. Střela bohužel mířila jen do výborné golmanky.
10:40
Výborný moment domácí brankářky!
09:45
Bočková nádherně našla volnou Kratochvílovou, která z bezprostřední blízkosti trefila jen dobře postavenou brankářku Liberce.
08:16
Minářová zklidnila situaci a zavezla míček za branku.
07:13
Standartka Liberce naštěstí těsně vedle.
06:50
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Anna Kabeláková.
06:30
Liberec bude rozehrávat na útočné polovině.
05:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Eliška Vrzalová (1:1).
05:31
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN vstřelil Anna Fáberová, asistoval Jana Nováková (1:0).
03:35
Sledujeme zápas v tradiční "covid" atmosféře - tzn. bez fandění.
02:15
Hašlová s dobrou šancí nenaložila optimálně.
02:02
V největší šanci utkání se ocitla Stašková, golmanka hostí její pokus kryla levým ramenem.
01:23
Bočkové backhand do míst, kde se žádná z domácích hráček nenacházela.
00:30
Liberec je ze začátku utkání aktivnější a drží míček na svých hokejkách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Markéta Valešová, Dominika Plichtová, Kateřina Novotná, Aneta Voříšková
00:00
Line-up domácích MLADÝCH NADĚJÍ: brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Jana Nováková, Denisa Příhodová, Anna Fáberová, Kateřina Bícová, Kristýna Minářová