1:2
1:2
- : -

TJ Sokol Koberovy - FLORBAL LITOMYŠL 5:9
10. Tadeáš Hradil, 12. Jan Haloun, 16. Adam Buriánek, 37. Adam Buriánek, 49. Lukáš Hlava - 11. Tomáš Novák, 14. Jakub Tauer, 15. Petr Kučera, 20. Michal Háp, 20. Jiří Jedlička, 35. Tomáš Boštík, 40. Marek Lamplot, 42. Jiří Jedlička, 47. Matěj Gregor; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 2:5; využití: 3:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Jakub Mauer 29 - Tomáš Hájek 8; po třetinách: 3:5, 1:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři i rozhodčím za předvedený výkon.
60:00
59:55
Konec zápasu se blíží. Nic velkého florbalového se dnes rozhodně neudálo.
59:55
Komentář trenéra domácích: Soupeř byl lepší, rychlejší a po zásluze zvítězil. My jsme si hru zbytečně komplikovali a proto jsme soupeři cestu za vítězstvím nedokázali více zkomplikovat. Gratulujeme soupeři k postupu a divákům děkujeme za podporu.
48:30
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (5:9).
48:25
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
48:24
Je to sekec mazec. Hra přerušována téměř každých deset vteřin. Litomyšl na rozdíl od domácích zvládá finální fázy a na skóre už je to znatelně cítit.
46:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Matěj Gregor, asistoval Filip Novák (4:9).
45:27
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
42:09
Vyloučen hráč Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
41:39
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Martin Štarman (4:8).
40:00
40:00
39:59
V poslední přesilové hře k nebezpečnější šanci nedošlo. Naopak chvilku po jejím uplynutí, Litomyšl navyšuje své vedení.
39:12
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jiří Žák (4:7).
36:57
Vyloučen hráč Jiří Jedlička družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
36:25
Souhra Reczai - Buriánek v přesilové hře opět zafungovala a koberovští alespoň snižují.
36:24
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Buriánek, asistoval Dominik Reczai (4:6).
35:15
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
34:16
Po sérii nepřesných rozehrávek se dostal Tomáš Boštík do samostatného úniku a tentokrát na něho Mauer nestačil.
34:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Tomáš Hájek (3:6).
33:30
Už jsme za polovinou utkání a v průběhu druhé třetiny nedošlo k ničemu zajímavému. Je to každou chvilkou faul či nepřesná nahrávka. Florbal pro televizní vysílání to zrovna není.
29:00
Uteklo devět minut druhé třetiny a tempo je stále vysoké. Přesnost bohužel zatím na příliš vysoké úrovni není.
26:14
20:00
20:00
19:55
V závěru domácí dvakrát chybovali a nechali si zápas utéct.
19:52
19:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Tomáš Boštík (3:4).
15:45
Pro fanoušky rozhodně zajímavé, trenéři asi z aktuálního vývoje příliš radost nemají. Buriánek tečuje střelu Reczaie a je opět vyrovnáno.
15:44
15:10
Vyloučen hráč Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
14:27
Co k tomu říct. Chaos v obranném pásmu domácích a Litomyšl opět skóruje.
14:26
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Petr Kučera, asistoval Martin Štarman (2:3).
13:14
A máme velmi rychle srovnáno. Buriánek smolně ztratil hůl v předešlém souboji a než se vzpamatoval, dokázali hosté volného místa gólově využít.
13:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Tauer, asistoval Michal Háp (2:2).
11:45
Téměř identická situace jako při první brance. Dobrý presink domácích a Adam Kuršel chytře posunul na Jana Halouna, který posílá Koberovy opět do vedení.
11:44
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Haloun, asistoval Leoš Kopáček (2:1).
10:38
Koberovští neobstáli tlaku a Litomyšl rychle skóruje a srovnává střelou z dálky.
10:37
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jiří Žák (1:1).
09:15
Litomyšl zaváhala v obranném pásmu a Hradil nekompromisně zavěsil pod břevno.
09:11
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tadeáš Hradil, asistoval Lukáš Hlava (1:0).
07:00
Mauer obstál i v další nebezpečné šanci.
05:00
Mauer už vykryl samostatný únik a v následných situacích obstál jen díky nešikovnému zakončení soupeře.
03:00
Oba týmy do zápasu vstoupily velmi aktivně. Nebezpečnější jsou zatím hráči Litomyšle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Daniel Ondráček, Jiří Jedlička, Petr Kučera, Filip Novák, Martin Štarman
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Adam Buriánek, Lukáš Hlava, Tadeáš Hradil, Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai