0:1
2:1
0:1

Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice 3:4p
10. Petr Škoda, 47. John Adam Hodek, 56. Lukáš Tomeš - 14. Petr Němeček, 36. Jakub Čáp, 59. Petr Němeček, 62. Jakub Čáp; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Slavata 15 - Aleš Zetek 22; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:1, 0:1;
70:00
Střely na branku v prodloužení: Panthers 0 - Orka 1
70:00
Střely celkem: Panthers 25 - Orka 19
70:00
Komentář trenéra domácích (Miloslav Mattes): "Zlepšený výkon proti poslednímu vystoupení, kluci se více tlačili do střelby, ale pořád nás sráží naše špatná produktivita. Škoda hořkého konce. Gratulujeme soupeři a přejeme mu hodně štěstí v dalším kole."
70:00
Komentář trenéra hostí Michala Schwana: Vyrovnané utkání ve kterém jsme se zaměřili na defenzivní činnost. Vydrželo nám to celých 50 minut zápasu. Poté jsme polevili a soupeř potrestal naší laksnost. Výborně zachytal náš golman. Díky soupeří a přeji nám všem co nejvíce zápasů.
61:13
61:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Petr Němeček (3:4).
60:34
Vyloučen hráč Lukáš Tomeš družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
60:00
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 13 - Orka 6
60:00
58:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Tomáš Beran (3:3).
58:28
Nadvakrát odražený balonek nakonec uložen za záda bezmocného Slavaty...
57:39
Timeout ASK Orka Čelákovice
57:33
Pokorný už už zvedal v radosti ruce, nicméně Zetek dokázal jeho ránu vytáhnout z brankové čáry.
57:00
Tři minuty do konce.
55:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Marco Lombino (3:2).
55:49
Zdravice Tomeše z otočky doletěla až za jinak skvělého gólmana a skončila v horním růžku!
53:18
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:18
Koláře s Pokorným bylo plné hřiště a za svoje vypětí si získanou přesilovku jednoznačně zaslouží.
50:55
Hraje se fyzicky extrémně náročný florbal. Oba týmy bojují na hranici svých možností a na hřišti vidíme jeden ostrý souboj za druhým.
46:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil John Adam Hodek, asistoval Adam Šroubek (2:2).
46:14
Prapodivná Hodkova rána se odrazila od vnitřní tyče, dorážející Mánek se snažil ještě balonek doklepnout do sítě, nicméně z bezprostřední blízkosti minul. I tak ale Panteři mohou slavit vyrovnání.
45:03
Utkání sleduje 49 diváků, děkujeme.
43:23
Vyloučen hráč Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
42:03
Šroubek proběhl přes celé hřiště a dostal se i do zakončení, nedokázal však zvednout balonek nad klečícího brankáře.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 1 - Orka 7
40:00
37:45
Pantery dnes hodně trápí proměňování šancí - dokáží zazdit i ty největší tutovky. Kupříkladu Daněk teď z metru netrefil prázdnou klec.
35:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Jan Kolář (1:2).
35:29
Dobře vyřešený brejk a hosté poprvé vedou.
34:32
Mánes na place! A hned se nechal nakrmit loktem od jednoho ze soků.
30:07
Orka je ve druhé části lepším celkem, na branku však čeká.
28:04
Rozcvičovat se začíná miláček publika Tomáš Mánek, jenž si svými prvními pohyby na střídačce vysloužil aplaus obecenstva.
26:11
Navrátil sroloval jednoho ze soků na mantinel, nicméně vyvázl jen s varováním.
23:31
Zatím jsme toho krom jedné čelákovické tyčky moc neviděli.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Panthers 11 - Orka 5
20:00
19:02
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:17
Výborná práce Hudce, jenž dvakrát vybojoval ztracený balon. Panthers mají i díky tomu nadále o něco více ze hry a Zetek se nenudí.
15:20
Na obou stranách zvonili tyče - nejprve do ní mířil z první Tomeš, poté šanci na zvrat skóre zahodil Němeček.
13:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Ondřej Tichý (1:1).
13:17
Až teď, navíc ve vlastním oslabení, se ujal chytrý pokus po zemi z brejku.
12:34
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
11:37
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:27
Orka se snaží o odpověď, většina jejich pokusů však míří mimo.
09:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Škoda, asistoval Marco Lombino (1:0).
09:23
Lombino natáhl na půlce a jeho granát usměrnil zadní částí těla do sítě Škoda.
06:52
Přesilovka Panterů příliš vzruchu nepřinesla.
04:52
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:22
Tomešovo obkroužení jednoho z beků skončilo jen v připraveném brankáři.
02:44
V úvodu zápasu jsou zatím aktivnější domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Jakub Jareš, Lukáš Zadák, Tomáš Beran, Jaroslav Verner, Jan Kolář
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Pavel Daněk, Patrik Míka, Lukáš Pokorný, David Kolář, Martin Kalous