0:5
1:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Start98 Kunratice 1:9
39. Vendula Podzimková - 2. Anežka Pěnkavová, 4. Barbora Špačková, 22. Kateřina Fousová, 23. Barbora Knotková, 25. Veronika Balejová, 27. Markéta Baťková, 27. Kristina Zlatníková, 41. Markéta Baťková, 43. Veronika Balejová; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 18, Veronika Šedivá 10, Veronika Schönigerová 12 - Kristýna Karli 12; po třetinách: 0:2, 0:5, 1:2;
45:01
Vyjádření trenéra hostí (J.Petr): V první řadě díky soupeři za utkání. Dnes jsme bohužel nepředvedli zdaleka tolik, čeho jsme schopní. Do dalších kol se musíme poučit a zapracovat, abychom byli výrazně lepší. Velké díky taky našim fanouškům, kteří za námi vážili lán cesty.
45:01
Od začátku zápasu byla znát převaha silnějšího soupeře. Holky se s tím statečně prali a snažili se držet se soupeřem tempo. Předvedli zápas na úrovni a dokázali si svoji kvalitu
45:00
44:59
Počet střel v poslední třetině Štírky 8 Start 14
44:30
Vyloučen hráč Michaela Sýkorová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
44:00
Probíhá nám poslední třetina poslední třetiny
42:38
Timeout Start98 Kunratice
42:23
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Veronika Balejová, asistoval Karolína Laura Hornová (1:9).
40:42
Malý komik z řad diváků předvedl hezké podání míčku .
40:09
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Markéta Baťková, asistoval Gabriela Hartmanová (1:8).
39:15
Brankářka domácích stále drží domácí a předvádí epické zákroky
38:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vendula Podzimková, asistoval Ivana Machová (1:7).
38:35
Máme tu první gól domácích a trefuje se do branky Startu Vendula Podzimková.
31:29
Vyloučen hráč Jana Trnková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:29
Máme tu první vyloučení zápasu a trest si odpykává Jana Trnková z týmu domácích
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Schönigerová družstva FBC Štíři Č. Budějovice
30:00
30:00
Přestávka nám skončila oba týmy se ješte zahřívají a jdeme na to vstupujeme do poslední třetiny pohárového utkaní.
30:00
29:59
Střely druhé třetiny Štírky:4 Start :15
29:49
Tak mámu tu skoro u konce druhou třetinu a přinesla nám hodně gólů.
26:52
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
26:52
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Kateřina Kovaříková (0:7).
26:52
Tým domácích si vzal odechový čas a hra nám pokračuje.Na míčku tým hostí.
26:13
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Markéta Baťková z trestného střílení (0:6).
26:13
Máme tu nájezd a hráčka s číslem 9 ze Startu ho proměnuje
25:55
Veronika Šedivá předvedla ukázkový zákrok
24:49
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Veronika Balejová, asistoval Kateřina Fousová (0:5).
24:13
Sart uzamyká Štírky na jejich polovině a nedá jim šance si odychnout.
22:55
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Barbora Knotková, asistoval Kateřina Fousová (0:4).
21:13
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Kateřina Kovaříková (0:3).
21:13
Duo Káťa a Káťa ze Startu střilejí krásnou branku .
18:55
Hráčka domácích s čislem 63 Vendula Podzimková měla šanci dát góla,ale brankářka hostí předvedla vynikající zákrok.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Šedivá družstva FBC Štíři Č. Budějovice
10:44
Start měl útočnou standartku na polovině hřiště,ale domácí brankářka vyrazila míček.
09:23
Start nenechává šáhnout Štírky na míček
06:54
Nebezpečná akce u domácí branky,ale domácí brankářka celou akci podržela a stav utkání se zatím nemění
04:50
Na míčku jsou převážně Start
03:38
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kateřina Kovaříková (0:2).
03:38
Tým hostí ukazuje svoji dominanci a stříli gól.
01:30
Máme tu otevírací branku utkání,a skóre utkání otevírá tým hostí.
01:21
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Anežka Pěnkavová, asistoval Petra Šebestová (0:1).
00:30
Tým hosté ohrožuje branku domácích,ale tým domácích výborně brání.
00:01
Utkání nám začalo.Oba týmy jsou na hřišti .A úvodní bule vyhrávají
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Kateřina Fousová, Barbora Špačková, Kateřina Kovaříková, Kristina Zlatníková, Vanda Šnajberková
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kristýna Petržalová; hráči v poli: Zuzana Hynková, Eva Stehlíková, Vendula Podzimková, Nikola Malátová, Anna Kořenská
00:00
Dobré odpoledne, Vítejte u online přenosu pohárového utkání žen konkrétně druhého kola ,kde se utkají mezi sebou FBC Štíři České Budějovice proti Start98-Kunratice. Oba celky netrpělivě čekají na to až se vtrhnou na hřiště.A já jako zapisovatel Vám přeji užasnou podívanou a také zabávu