0:0
2:0
- : -

HAGA Pardubice - FbC Aligators 2:5
33. Kateřina Kardosová, 42. Aneta Johnová - 2. Petra Drápalová, 3. Petra Drápalová, 11. Veronika Králová, 13. Veronika Martincová, 13. Jana Pražáková; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Štěpán Appl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Michaela Janovská 33 - Barbora Sadílková 9; po třetinách: 0:5, 0:0, 2:0;
45:00
44:59
střely ve třetí třetině: domácí 3, hosté 9.
44:59
Komentář trenéra domácích, Jana Bílého: Celý zápas jsme se snažili bojovat a zápas odmakat na 100%, což se nám myslím povedlo. V zápase byl vidět rozdíl druhé a první ligy žen, kdy nás soupeř v podstatě po celý zápas přehrával. Holkám děkuji za bojovný výkon a soupeři gratuluji k postupu.
44:59
Komentář trenéra hostí: Náročná cesta, holky to od první třetina vzaly zodpovědně, takže jsme si po zbytek zápasu držely náskok z perfektní první třetiny. Soupeř předvedl sympatický výkon. Díky všem.
44:41
Taktický pokus hostujících trenérů, vyzkoušet si hru v šesti bez brankářky potrestaly domácí hráčky vstřelením gólu do prázdné branky.
44:35
Dnešnímu utkání přihlíží 53 diváků
41:40
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Aneta Johnová, asistoval Veronika Lacioková (2:5).
41:34
jakoby do posledního dějství nastoupil jiný tým domácích, hráčkám Hagy vychází rozehrávka i herní kombinace s množstvím šancí, které následně střídají protiútoky hostujícího celku. konečně sledujeme příjemně vyrovnanou hru.
32:25
Domácí Haga Ladies se konečně dočkaly, po nahození od mantinelu a tečí v oředbrankovém prostoru rozradostnily své diváky prvním vstřeleným gólem
32:24
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Kateřina Kardosová, asistoval Michaela Rajmová (1:5).
30:00
30:00
počet střel v druhé třetině - domácí: 2, hosté: 12
30:00
29:33
v druhé polovině druhé třetiny již vidíme vyrovnanější hru, kdy se gólové šance objevují na obou stranách
25:20
obětavá obrana domácích stále drží skóre utkání beze změny
21:54
dalo by se říct, že na úvodní minuty druhé třetiny by stačilo, kdyby organizátoři postavili mantinely pouze na polovině domácích, protože se hra odehrává převážně před jejich brankou. Ale domácí Haga hrdě brání a zatím nedovoluje Aligators skórovat.
15:00
15:00
počet střel v první třetině domácí 8, hosté 17
15:00
14:40
blíží se nám závěr první třetiny, v níž jsme viděli rozdíl ve kvalitě florbalu v první a druhé lize
12:35
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Jana Pražáková bez asistence (0:5).
12:17
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Veronika Králová (0:4).
10:26
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Veronika Králová, asistoval Petra Drápalová (0:3).
07:57
rychle obdržené branky jakoby "nakoply" domácí Hagu a počet šancí se lehce dorovnává
04:42
nebezpečnou akci domácích z úvodu utkání, střídá téměř neustálý tlak hostů. tomu také odpovídá stav 2:0 pro Aligators
02:58
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová bez asistence (0:2).
01:12
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Buráňová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Anna Hanusová, Martina Horáková, Jana Pražáková, Sabina Mátlová, Eliška Jégrová
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: Michaela Janovská; hráči v poli: Aneta Drápalíková, Dana Zajíčková, Veronika Lacioková, Aneta Johnová, Kateřina Fišerová