0:3
1:2
- : -

Prague Tigers - FbŠ Bohemians 2:6
14. Veronika Loudová, 38. Nikola Hamerníková - 3. Gabriela Vaníčková, 19. Adéla Bočanová, 20. Hana Poláková, 30. Adéla Bočanová, 35. Nikola Červená, 44. Hana Poláková; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 21 - Karolína Červová 17; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:2;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Eliška Mrázková družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:59
Počet střel v závěrečném dějství: Tigers 8 - Bohemians 8 Celkový počet střel Tigers 19 - Bohemians 27
44:59
Komentář trenérky FbŠ Bohemians Terezy Blažkové: "Jeli jsme sem jednoznačně s cílem zápas vyhrát, a to se počítá. Bohužel zároveň jsme chtěli vyzkoušet nějaké konkrétní věci, na kterých pracujeme v tréninku, a s tím spokojeni úplně nejsme... Děkuji soupeři za těžký, i když ne moc pohledný, zápas a pořadatelům a těším se, že zamakáme a příště budeme lepší."
44:59
Komentář trenéra Praguer Tigers: Těžce se mi zápas hodnotí, je smutné, že extraligový tým hraje od druhé třetiny na 2 lajny aby nás porazil. Bohužel celková úroveň zápasu byla ospalá a nás detaily stály lepší výsledek. Každopádně pro nás dobrá zkušenost do další práce!
43:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:6).
43:08
Timeout Prague Tigers
42:20
Köhlerová z půlky málem překvapila Červovou. Její pokus se ale snesl vedle.
40:38
Málem jedna přišla od Mrázkové, která selhala v vyložené situaci.
40:14
Bohemians kontrolují závěr zápasu a nepřipouští si komplikace.
39:04
Hrabánková využila zaváhání Hamerníkové a hned pálila na Pilšákovou.
38:26
Dalekonosná střela Červené proletěla pouze brankovištěm.
37:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Mariia Zimina (2:5).
36:35
Na druhé straně končí sražená střela Dvořákové v zámezí.
36:17
Pilšáková si připisuje další zákrok po střele ze středu hřiště.
34:57
Dvořáková měla nabito od Köhlerové. Dezorientovaná poslala míček do prostoru, kde se pohybovala Červová.
34:26
Vlastní branku družstva Prague Tigers vstřelil Nikola Červená (1:5).
34:07
Standardní situace domácích skončila střelou mimo.
33:14
Za Pilšákovou se ozvala tyčka. Mohlo být rozhodnuto, takhle Tigers ještě žijí.
32:56
Červená šla mezi trio soupeřek. Moc šancí na úspěch neměla.
32:36
Horáková sama před brankou trestuhodně minula skákavý míček.
31:35
Dvořáková se jen otočila za přihrávkou vzduchem od Hamerníkové.
31:00
Pokus Toulové ze strany mířil mimo. Hamplová ji poté dala něco od cesty.
30:00
30:00
29:59
Počet střel v prostředním dějství: Tigers 7 - Bohemians 9 Celkově Tigers 11 - Bohemians 19
29:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Veronika Loudová (1:4).
29:30
Červená podruhé šla na trestné střílení. Červová vytušila její pohyb a pravou tyčku si pokryla.
27:33
Po klidné pasáži přišla trocha vzruchu před Pilšákovou.
25:23
Signál domácích zakončila Hamplová do stojící hráčky před sebou.
24:45
Köhlerová skrytou přihrávkou překvapila Lálovou, jež zaskočena netrefila míček.
23:46
Tigers musí otevřít hru a tlačí se více před Červovou. Kýžený efekt v podobě kontaktní branky ale chybí.
22:57
Horáková zápěstím střílí těsně vedle.
22:01
Hamerníková napřáhla ze střední vzdálenosti. Mířila těsně nad.
20:55
Horáková hledala žabičkou Mrázkovou. Míček proskákal až k Červové.
19:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Anna - Marie Divišová (1:3).
19:57
O devět sekund později po krátké kombinaci už ovšem domácí brankářka kapituluje a Bohemians zvyšují na 3:1.
19:48
Propagační pokus Loudové pouze prověřil Pilšákovou.
18:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:2).
18:38
Standardní nacvičená situace z hranice velkého brankoviště končí v podání Bohemians gólem. Hosté vedou.
17:49
Vyloučen hráč Michaela Neubergerová družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
17:49
Tigers jdou do čtyř. Neubergerová sekla do soupeřky a bude muset pykat.
16:20
Hamplová ze strany pouze do připravené Červové.
15:45
Vyrovnaný stav povzbudil domácí a hraje se vyrovnaně.
15:00
15:00
14:59
Počet střel v úvodní části: Tigers 4 - Bohemians 10
14:26
Bohemians se pokusili rychle zvrátit vedení, ale tlak v závěru skončil opět na Pilšákové. Domácí gólmanka drží nerozhodný stav.
13:17
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová (1:1).
13:17
Na hostující straně přichází vlastní gól. Střelu Lálové si nešťastně srazila Loudová.
12:56
A když už jo, tak domácí brankářka chytá pokus Polákové.
12:37
Hosté dlouho hrají u mantinelů, k Pilšákové mají ale daleko.
11:05
Až nyní se daří domácím trošku srovnat krok a hraje se více před Červovou.
10:03
Hamplová v úniku. Červová ji vystrašila a domácí útočnice se ocitla na zemi a bez zakončení.
08:47
Prokšanová vystihla rozehrávku hostů. Míček ji však utekl a tak musí rychle zpět.
07:27
Tigers se zatím marně snaží usadit na polovině soupeře a přichází kontry v podobě střel na Pilšákovou.
05:57
Bočanová ukázala důraz na brankovišti a získala míček. Ihned připravila zajímavou situaci pro své spoluhráčky.
04:55
Mandíková zkoušela projít podél mantinelu. Obránkyně si ji zpacifikovala.
03:53
Už je však pod kontrolou extraligového favorita. Bohemians nikam nespěchají.
03:18
Zelená pod tlakem dokázala udržet míček. Domácí zklidňují hru.
02:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Klára Minářová (0:1).
02:00
Minářová našla krosem ideálně Vaníčkovou, která dostala míček za Pilšákovou. Bohemians se ujímají vedení.
01:17
Až nyní se Prague Tigers zmocnili míčku, bylo to jen ale na kratičký okamžik.
00:38
Hostující celek drží od úvodní buly míček na holích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Veronika Loudová, Anna - Marie Divišová, Lucie Hernandezová, Adéla Bočanová, Hana Poláková
00:00
Line-up domácích Prague Tigers:
00:00
Příjemný středeční večer z Čakovic, kde duelem mezi Prague Tigers a FbŠ Bohemians startuje osmifinálový program Poháru Českého florbalu.