1:3
3:3
- : -

DDM Dynamo Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 4:8
22. Jakub Zeleník, 32. Lukáš Mucha, 35. Jiří Moravec, 38. Tomáš Frontz - 9. Mikuláš Kulík, 13. Jakub Pučelík, 23. Kryštof Danda, 26. Dominik Mach, 28. Mikuláš Kulík, 33. Jiří Němec, 39. Patrick Lenke, 40. Petr Strnad; rozhodčí: David Scholz - Milan Baloun; vyloučení: 0:5; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 16 - Vojtěch Jiráček 15; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:3;
45:00
39:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad bez asistence (4:8).
38:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Ondřej Kalach (4:7).
37:22
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Frontz, asistoval Lukáš Mucha (4:6).
34:30
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Moravec, asistoval Tomáš Frontz (3:6).
34:30
Vyloučen hráč David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
32:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Miroslav Šeda (2:6).
31:43
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Jan Veselý (2:5).
30:00
30:00
28:49
Vyloučen hráč Kryštof Danda družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
27:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Vojtěch Jiráček (1:5).
26:26
Vyloučen hráč Kristián Hub družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
25:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Dominik Mach, asistoval Ondřej Kalach (1:4).
22:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Danda, asistoval Jiří Němec (1:3).
21:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Jiří Moravec (1:2).
16:01
Vyloučen hráč Jakub Pučelík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Pučelík, asistoval Tomáš Sloup (0:2).
08:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík bez asistence (0:1).
06:26
Vyloučen hráč Dominik Mach družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Patrick Lenke, Ondřej Kalach, Dominik Mach, David Budák, Bořek Dundr