1:2
4:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:4
11. Tomáš Nývlt, 18. Daniel Matyska, 31. Tomáš Nývlt, 32. Šimon Vacek, 34. Daniel Matyska, 39. Šimon Vacek - 5. Tomáš Faltus, 13. Jan Faltus, 17. Matouš Poláček, 28. Albert Lepin; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Špryňar; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 5 - Jiří Bureš 17; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:0;
45:00
44:59
Komentář vedoucího hostů :Děkuji hráčům za zápas , gratulujeme
44:59
Komentář vedoucího domácích : Děkuji hráčům za morální přístup k zápasu , děkuji soupeři za zápas
38:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Tomáš Nývlt (6:4).
33:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Matyska, asistoval Šimon Vacek (5:4).
31:58
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Kamil Hebelka (4:4).
31:15
Vyloučen hráč Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra bez hokejky.
30:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Nývlt, asistoval Adam Vejrek (3:4).
30:00
30:00
27:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Albert Lepin bez asistence (2:4).
17:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Matyska, asistoval Adam Vejrek (2:3).
16:43
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Poláček, asistoval Davaajav Chuluuntsetseg (1:3).
15:00
15:00
12:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Matouš Poláček (1:2).
10:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Nývlt, asistoval Kamil Hebelka (1:1).
06:13
Vyloučen hráč Davaajav Chuluuntsetseg družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
04:06
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Tomáš Faltus bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Adam Vejrek, Šimon Vacek, Tomáš Nývlt, Daniel Matyska