1:3
3:1
- : -

FLORBAL JABLONEC - SC Podještědí Č. Dub 9:5
1. Jakub Stejskal, 2. Jakub Stejskal, 3. Marcel Najman, 14. Jakub Koller, 15. Semih Pehlivan, 25. Jakub Stejskal, 32. Marcel Najman, 34. Jakub Vacek, 35. Adam Petříček - 12. Jakub Švarc, 18. Jakub Švarc, 20. Jaroslav Šámal, 26. Adam Topinka, 44. Jakub Švarc; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Jaromír Komárek 15 - Lukáš Němeček 0, Michal Charousek 12; po třetinách: 5:1, 1:3, 3:1;
45:00
44:59
Střely po třetí části 8:9.
43:19
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Pavel Dostál (9:5).
34:16
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Adam Petříček, asistoval Marek Šoul (9:4).
33:25
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Vacek, asistoval Marek Černý (8:4).
31:33
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marcel Najman, asistoval Semih Pehlivan (7:4).
30:00
30:00
29:59
Střely po druhé části 8:6.
29:11
Vyloučen hráč Jakub Koller družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
25:33
Vyloučen hráč Jakub Šenberk družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost.
25:13
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Adam Topinka, asistoval Marek Prošek (6:4).
24:06
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Ondřej Faltus (6:3).
19:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jaroslav Šámal, asistoval Marek Prošek (5:3).
17:33
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc z trestného střílení (5:2).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Charousek družstva SC Podještědí Č. Dub
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan bez asistence (5:1).
14:59
Střely po první části 5:5.
13:38
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Koller, asistoval Jakub Vacek (4:1).
11:32
Vyloučen hráč Jakub Koller družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
11:14
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jaroslav Šámal (3:1).
11:06
Vyloučen hráč Jakub Koller družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání.
02:36
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marcel Najman, asistoval Matěj Vedral (3:0).
01:13
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Jakub Vacek (2:0).
00:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Lukáš Němeček; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Vojtěch Třešňák, Jakub Švarc, Jakub Šenberk, Pavel Dostál
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Jaromír Komárek; hráči v poli: Ondřej Faltus, Marek Šoul, Adam Petříček, Jakub Vacek, Jakub Stejskal