2:1
3:5
- : -

FbŠ Bohemians B - Florbal Team Sokol Nebušice 5:8
21. Petr Hromádko, 25. Jan Harák, 32. Kryštof Blažej, 42. Jakub Mulač, 43. Petr Červenka - 11. Jakub Rok, 14. Jakub Rok, 24. Ivo Kalabis, 31. Jakub Rok, 33. Dávid Hriadel, 40. Milan Černil, 42. Lukáš Kášek, 45. Dávid Hriadel; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Filip Dolejší; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Stanislav Martínek ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 3:5;
45:00
44:29
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Dávid Hriadel, asistoval Milan Černil (5:8).
42:19
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka bez asistence (5:7).
41:38
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Lukáš Kášek, asistoval Jakub Rok (4:7).
41:12
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Tomáš Vostřel (4:6).
39:36
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Michal Smutný (3:6).
37:23
Vyloučen hráč Ondřej Erben družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za držení.
34:26
Vyloučen hráč Jan Harák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
32:55
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Dávid Hriadel, asistoval Jan Krejčí (3:5).
31:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Jan Harák (3:4).
30:32
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Juraj Lupač (2:4).
30:00
30:00
29:23
Vyloučen hráč Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:40
24:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Kryštof Blažej (2:3).
23:31
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Ivo Kalabis, asistoval Lukáš Kášek (1:3).
20:23
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko bez asistence (1:2).
15:00
15:00
13:03
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Milan Černil (0:2).
11:03
Vyloučen hráč Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
10:11
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Michal Smutný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Team Sokol Nebušice:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Jakub Mulač, Tomáš Vostřel, Ondřej Erben, Petr Červenka, Petr Hromádko