4:1
3:3
- : -

Florbal Team Sokol Nebušice - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 8:9pn
11. Michal Smutný, 23. Jakub Rok, 24. Lukáš Kášek, 25. Jan Krejčí, 28. Jan Krejčí, 36. Michal Smutný, 36. Lukáš Kášek, 36. Jan Krejčí - 7. Roman Major, 8. Jaroslav Pokorný, 9. Jaroslav Pokorný, 10. Jan Podhorník, 30. Roman Major, 33. Pavel Paulát, 41. Jaroslav Pokorný, 42. Adam Lešuk, N Martin Eliáš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Filip Dolejší; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Dominik Kameš ?; po třetinách: 1:4, 4:1, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč Milan Černil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B hráč Martin Eliáš a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč Michal Smutný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B hráč Michal Kubert a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč Lukáš Kášek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B hráč Jaroslav Pokorný a vstřelil gól.
41:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Adam Lešuk, asistoval Jaroslav Pokorný (8:8).
40:22
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jaroslav Pokorný, asistoval Michal Kubert (8:7).
36:30
Vyloučen hráč Ivo Kalabis družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
35:46
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Krejčí, asistoval Michal Smutný (8:6).
35:26
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Lukáš Kášek, asistoval Patrik Svoboda (7:6).
35:16
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Dávid Hriadel (6:6).
32:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Pavel Paulát, asistoval Patrik Vavruška (5:6).
31:18
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Roman Major, asistoval Patrik Vavruška (5:5).
27:26
24:23
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Krejčí, asistoval Dávid Hriadel (4:4).
23:47
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Lukáš Kášek, asistoval Juraj Lupač (3:4).
22:24
Vyloučen hráč Adam Lešuk družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
22:05
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Milan Černil (2:4).
15:00
15:00
10:44
09:25
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jan Podhorník, asistoval Pavel Paulát (0:4).
08:51
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jaroslav Pokorný, asistoval Tomáš Pokorný (0:3).
07:23
06:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Roman Major, asistoval Jan Podhorník (0:1).