0:4
6:4
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Jazzmani Žatec 11:9
3. Petr Strnad, 5. Jaroslav Michálek, 6. Kristián Hub, 11. Miroslav Šeda, 15. Martin Šulaj, 34. Jaroslav Michálek, 34. Marcel Kalfiřt, 36. Martin Šulaj, 37. Dominik Mach, 43. Martin Šulaj, 45. Marcel Kalfiřt - 12. Ondřej Kuvík, 18. Matěj Hrádek, 20. Jan Volráb, 29. Matěj Hrádek, 30. Ondřej Kuvík, 34. Jan Volráb, 34. Matěj Hrádek, 37. Jiří Hanzlík, 42. Jan Volráb; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Leština 26 - Denis Ali 29; po třetinách: 5:1, 0:4, 6:4;
45:00
44:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marcel Kalfiřt, asistoval Ondřej Kalach (11:9).
44:53
Vyloučen hráč Jan Leština družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
44:53
Vyloučen hráč Bořek Dundr družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
44:17
Timeout FbC Jazzmani Žatec
42:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Ondřej Kalach (10:9).
41:08
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Ondřej Kuvík (9:9).
36:38
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jiří Hanzlík, asistoval Jan Říha (9:8).
36:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Dominik Mach, asistoval Patrick Lenke (9:7).
35:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj bez asistence (8:7).
35:01
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
33:53
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Viktor Milyan (7:7).
33:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marcel Kalfiřt, asistoval Jiří Němec (7:6).
33:26
33:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Petr Strnad (6:5).
30:00
30:00
29:36
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Michal Hotěk (5:5).
28:02
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek z trestného střílení (5:4).
23:19
Trestné střílení družstva FbC Jazzmani Žatec neproměnil Viktor Milyan.
19:07
17:58
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Ondřej Halíř (5:2).
15:00
15:00
14:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Jakub Pučelík (5:1).
12:53
Vyloučen hráč Viktor Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za blokování hokejky.
11:49
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík bez asistence (4:1).
10:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miroslav Šeda, asistoval Petr Strnad (4:0).
05:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kristián Hub bez asistence (3:0).
04:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Patrick Lenke (2:0).
02:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Ondřej Kuvík, Jan Říha, Jan Volráb
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Bořek Dundr, Patrick Lenke, Ondřej Kalach, Dominik Mach, David Budák