1:0
2:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbK Orlicko-Třebovsko 9:1
1. Vojtěch Novák, 2. Petr Jeřábek, 8. David Špaček, 10. Vojtěch Novák, 11. Štěpán Kerhart, 15. David Špaček, 16. Lukáš Rolenec, 33. Tomáš Macháček, 45. Zdeněk Kyndl - 9. Antonín Hubálek; rozhodčí: Antonín Živný - Pavel Špryňar; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 11 - Matyáš Kopecký 38; po třetinách: 6:1, 1:0, 2:0;
45:00
44:59
H:Děkuji soupeři za zápas. Z naší sttrany celý zápas ovlivnila první nervozní třetina. D:Pěkný bojovný zápas.Od nás výborná první třetina. Děkujeme soupeři za zápas.
44:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Vojtěch Novák (9:1).
42:54
Vyloučen hráč Tomáš Macháček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
32:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Lukáš Rolenec (8:1).
30:00
30:00
27:47
Vyloučen hráč Václav Sýkora družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
25:58
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
17:54
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
15:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Rolenec, asistoval Tomáš Macháček (7:1).
15:00
15:00
14:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Špaček bez asistence (6:1).
10:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Štěpán Kerhart, asistoval Pavel Barák (5:1).
09:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Matyáš Tejkl (4:1).
08:57
Vyloučen hráč Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
08:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Antonín Hubálek, asistoval Matěj Matoušek (3:1).
07:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Špaček, asistoval Tomáš Macháček (3:0).
01:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Jeřábek, asistoval Vojtěch Novák (2:0).
00:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval David Špaček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonín Živný a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Václav Sýkora, Filip Šalda, Jakub Ludvíček, Aleš Rozlívka, Vojtěch Rozlívka