6:2
6:1
- : -

ACEMA Sparta Praha BLUE - BLACK ANGELS A 12:3
3. Michael Wertheim, 4. David Janda, 4. Jan Krejča, 6. David Janda, 12. Štěpán Indra, 12. Michael Wertheim, 16. Jan Krejča, 19. Jakub Bernat, 20. Michael Wertheim, 21. Štěpán Novák, 21. Štěpán Indra, 23. Adam Kos - 11. Jiří Schiller, 13. Petr Staněk, 26. Oliver Stabenow; rozhodčí: Filip Gaberdén - Marek Střída; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bernard Schmidt ? - Vítek Šimáček ?, Jakub Kreibich ?; po třetinách: 6:2, 6:1;
26:00
25:59
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil Oliver Stabenow bez asistence (12:3).
22:42
Vyloučen hráč Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za sekání.
22:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Adam Kos bez asistence (12:2).
20:25
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kreibich družstva BLACK ANGELS A
20:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Štěpán Indra, asistoval Kosťantyn Šlosar (11:2).
20:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Štěpán Novák, asistoval David Rozhon (10:2).
19:51
Vyloučen hráč Robin Bělík družstva BLACK ANGELS A na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Michael Wertheim bez asistence (9:2).
18:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Jakub Bernat, asistoval Dominik Krištof (8:2).
15:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Jan Krejča, asistoval Jan Urych (7:2).
13:00
13:00
12:05
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil Petr Staněk, asistoval Jiří Schiller (6:2).
11:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Michael Wertheim, asistoval Kosťantyn Šlosar (6:1).
11:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Štěpán Indra bez asistence (5:1).
10:18
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil Jiří Schiller, asistoval Matěj Hodač (4:1).
10:00
Vyloučen hráč Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za vražení zády.
05:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil David Janda, asistoval Adam Roháč (4:0).
03:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Jan Krejča bez asistence (3:0).
03:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil David Janda, asistoval Jan Urych (2:0).