2:1
3:0
- : -

Floorball Club FALCON B - TJ Sokol Královské Vinohrady D 6:1
2. Matěj Dalibor, 18. Tomáš Rydlo, 24. Dominik Vališ, 30. Dominik Vališ, 34. Matěj Dalibor, 35. Jan Korbel - 19. Jiří Příhoda; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 0:1 + Jiří Bárta 5 + Jiří Bárta ČK3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Patrik Kavala ? - Robert Šimáček ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 3:0;
36:00
34:46
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Jan Korbel, asistoval Dominik Vališ (6:1).
34:04
Vyloučen hráč Jiří Bárta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 5 minut za nesportovní chování.
34:04
Vyloučen hráč Jiří Bárta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za hrubost.
34:04
Vyloučen hráč Jiří Bárta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D do konce utkání.
33:36
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Matěj Dalibor, asistoval Dominik Vališ (5:1).
30:33
Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON B neproměnil Matěj Dalibor.
29:09
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Dominik Vališ, asistoval Matěj Dalibor (4:1).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Dominik Vališ, asistoval František Steinbauer (3:1).
18:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Jiří Příhoda, asistoval Tomáš Bárta (2:1).
17:01
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Tomáš Rydlo, asistoval Vojtěch Ších (2:0).
12:00
12:00
01:49
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Matěj Dalibor z trestného střílení (1:0).