4:0
4:2
- : -

SK Florbal Benešov - TEXAS LONGHORNS DDM P6 10:2
4. Jonáš Vrkoslav, 11. František Flášar, 16. Michal Vaněček, 20. Tomáš Lapáček, 21. Tomáš Filip, 22. Jonáš Vrkoslav, 27. Tomáš Filip, 27. Jonáš Vrkoslav, 28. Michal Vaněček, 35. Jonáš Vrkoslav - 29. Daniel Bartuněk, 36. Vangelis Zingopis; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jakub Kantor; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík 6 - Jan Pikner 18; po třetinách: 2:0, 4:0, 4:2;
35:11
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Vangelis Zingopis, asistoval Jan Drebitko (10:2).
34:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jonáš Vrkoslav, asistoval Tomáš Filip (10:1).
29:13
Vyloučen hráč Jakub Wroblowský družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:35
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Daniel Bartuněk, asistoval Jan Drebitko (9:1).
27:06
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vaněček, asistoval Filip Chromý (9:0).
26:25
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jonáš Vrkoslav, asistoval Lukáš Koukol (8:0).
26:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Filip, asistoval Jonáš Vrkoslav (7:0).
24:00
24:00
21:32
20:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Filip, asistoval Tomáš Lapáček (5:0).
19:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Lapáček, asistoval Jonáš Vrkoslav (4:0).
15:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vaněček, asistoval František Flášar (3:0).
12:00
12:00
10:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil František Flášar, asistoval Michal Vaněček (2:0).
03:41
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jonáš Vrkoslav, asistoval Vít Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Jakub Kantor.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS DDM P6:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Ondřej Coufalík; hráči v poli: Lukáš Koukol, Vít Novák, Jonáš Vrkoslav, Tomáš Filip, Tomáš Lapáček