2:2
1:0
- : -

OpenCamps Tatran Střešovice C - Florbalová akademie MB 3:4pn
16. Jan Rada, 19. Maxim Wimmer, 34. Jan Rada - 10. Jakub Hroník, 18. Jiří Krouský, 22. Tadeáš Lang, N Jiří Krouský; rozhodčí: Tomáš Grigar - Martin Mašín; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Paluska 17 - Vojtěch Šimon 17; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva OpenCamps Tatran Střešovice C hráč Lukáš Petržilka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OpenCamps Tatran Střešovice C hráč Christopher Nojovič , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OpenCamps Tatran Střešovice C hráč Martin Brauner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Jiří Krouský a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Tadeáš Korolevyč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Matěj Sedláček , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájení trestná střílení.
36:00
34:37
Timeout OpenCamps Tatran Střešovice C
33:44
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jan Rada, asistoval Lukáš Zvoník (3:3).
32:00
Vyloučen hráč Matěj Sedláček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
26:42
Vyloučen hráč Martin Brauner družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
26:42
24:00
24:00
21:17
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Vojtěch Raclavský (2:3).
18:00
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Maxim Wimmer bez asistence (2:2).
17:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Tadeáš Lang (1:2).
15:50
Vyloučen hráč Lukáš Petržilka družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:10
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jan Rada, asistoval Maxim Wimmer (1:1).
14:20
Vyloučen hráč Jakub Hroník družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jakub Hroník, asistoval Tadeáš Lang (0:1).
07:46
koukáme na vyhrocený zápas.
07:36
Vyloučen hráč Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
07:17
Vyloučen hráč Štěpán Souček družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za bránění ve hře.