1:0
2:2
- : -

XPS Network Tatran Střešovice B - FBC Draci Říčany 5:3
3. Adam Martin, 12. Matěj Čelakovský, 26. Vít Hrbáček, 32. Adam Carvan, 45. Lukáš Procházka - 10. Tomáš Zicha, 41. Marek Honzák, 41. Tomáš Zicha; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Vítek ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:2;
44:58
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Procházka bez asistence (5:3).
40:21
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Ondřej Kubeš (4:3).
40:03
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Honzák, asistoval Vojtěch Rožníček (4:2).
38:50
Timeout FBC Draci Říčany
31:16
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Carvan, asistoval Marek Hozman (4:1).
30:00
30:00
25:23
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Ondřej Sihelský (3:1).
15:00
15:00
12:07
Vyloučen hráč Adam Carvan družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost.
11:52
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Čelakovský z trestného střílení (2:1).
09:35
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Vojtěch Honzák (1:1).
02:56
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Martin, asistoval Lukáš Kunz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany:
00:00
Line-up domácích XPS Network Tatran Střešovice B: brankář: Vojtěch Vítek; hráči v poli: Tomáš Rosa, Vít Hrbáček, Ondřej Sihelský, Matěj Čelakovský, Lukáš Procházka