2:2
0:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C - SK Alien Nation Černošice 3:5
6. Ondřej Světlý, 21. Josef Světlý, 22. Vojtěch Soukup - 1. Antonín Krudenc, 16. Jakub Sládek, 17. Teo Sticzay, 31. David Ryvola, 36. Jakub Sládek; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Pouska ? - Milan Janura ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:2;
36:00
35:31
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek z trestného střílení (3:5).
30:40
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
30:40
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil David Ryvola, asistoval Jakub Sládek (3:4).
24:00
24:00
21:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Vojtěch Soukup bez asistence (3:3).
21:42
Vyloučen hráč Michal Janouš družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Josef Světlý z trestného střílení (2:3).
16:39
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Teo Sticzay, asistoval Miroslav Koníček (1:3).
15:27
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Antonín Krudenc (1:2).
12:00
12:00
08:39
Vyloučen hráč David Hanuš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání.
05:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Ondřej Světlý, asistoval Martin Kovář (1:1).
00:48
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Jakub Sládek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Alien Nation Černošice:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV C: brankář: Lukáš Pouska; hráči v poli: Filip Malík, Richard Iltis, Ivo Čechman, Jakub Špalek, Martin Blažek