2:5
4:3
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B - Kralupy Wolves 9:8pn
9. Tomáš Pokorný, 10. Tomáš Pokorný, 16. Martin Eliáš, 20. Jaroslav Pokorný, 33. Jaroslav Pokorný, 38. Tomáš Pokorný, 42. Adam Lešuk, 45. Roman Major, N Adam Lešuk - 19. Kristián Malík, 20. Filip Janouch, 22. Daniel Štefl, 23. Milan Kocián, 25. Jakub Manek, 43. Petr Husťák, 43. Jakub Manek, 45. Petr Husťák; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Kameš ? - David Kozel ?; po třetinách: 2:0, 2:5, 4:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B hráč Adam Lešuk a vstřelil rozhodující gól (9:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč Petr Husťák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B hráč Michal Kubert a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč Jakub Manek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B hráč Jaroslav Pokorný a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Roman Major, asistoval Martin Eliáš (8:8).
44:13
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
44:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Adam Kozel (7:8).
42:19
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Petr Husťák (7:7).
42:12
41:21
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Adam Lešuk, asistoval Tomáš Pokorný (7:5).
37:09
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Adam Lešuk (6:5).
36:52
Vyloučen hráč Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
32:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jaroslav Pokorný z trestného střílení (5:5).
30:00
30:00
29:03
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za hrubost.
24:42
22:19
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Milan Kocián, asistoval Filip Janouch (4:4).
21:00
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Štefl, asistoval Filip Janouch (4:3).
19:28
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Filip Janouch z trestného střílení (4:2).
19:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jaroslav Pokorný, asistoval Tomáš Pokorný (4:1).
18:14
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Filip Janouch (3:1).
16:32
Vyloučen hráč Milan Kocián družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
15:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Martin Eliáš, asistoval Tomáš Pokorný (3:0).
15:00
15:00
09:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Michal Kubert (2:0).
08:13
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Jaroslav Pokorný (1:0).
03:24
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
02:23
Vyloučen hráč Adam Lešuk družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Lukáš Carvan, Jakub Manek