0:3
1:5
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:13
8. Matěj Vrátný, 9. Jan Chmelař, 10. Ondřej Chwalek, 12. Marek Zabral, 27. Maxim Grega - 1. Samuel Alter, 4. Samuel Alter, 8. Jan Sitora, 12. Jan Bura, 12. Jan Bura, 16. Kryštof Minárik, 18. Jan Drozd, 19. Kryštof Minárik, 28. Samuel Alter, 31. Nikolas Vizváry, 33. Kryštof Minárik, 34. Jan Bura, 35. Nikolas Vizváry; rozhodčí: Jan Piško - Aleš Onderka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Oliver Pachta ? - Adam Strážnický ?; po třetinách: 4:5, 0:3, 1:5;
36:00
34:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Matěj Gabriel (5:13).
33:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Bura, asistoval Jan Drozd (5:12).
32:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Minárik, asistoval Erik Tomaško (5:11).
30:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Jan Drozd (5:10).
27:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Samuel Alter, asistoval Jan Drozd (5:9).
26:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Maxim Grega z trestného střílení (5:8).
24:00
24:00
21:23
Vyloučen hráč Ondřej Chwalek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Minárik, asistoval Jakub Rohel (4:8).
17:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Drozd, asistoval Nikolas Vizváry (4:7).
15:13
13:37
Vyloučen hráč Jan Chmelař družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za držení.
12:00
12:00
11:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Bura, asistoval Nikolas Vizváry (4:5).
11:25
11:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Zabral, asistoval Maxim Grega (4:3).
09:34
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Ondřej Chwalek, asistoval Marek Zabral (3:3).
08:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jan Chmelař, asistoval Marek Zabral (2:3).
07:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Matěj Vrátný, asistoval Marek Zabral (1:3).
07:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Sitora, asistoval Samuel King (0:3).
04:15
Vyloučen hráč Jakub Blažek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
03:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Samuel Alter, asistoval Nikolas Vizváry (0:2).