0:4
2:9
- : -

1. FbK Tábor - FBC DOŠWICH MILEVSKO modří 2:13
14. Bruno Jan Pazderka, 26. Bruno Jan Pazderka - 7. Daniel Dolejš, 9. Daniel Dolejš, 10. Tomáš Vácha, 11. Jakub Řežábek, 14. Daniel Dolejš, 15. Daniel Dolejš, 18. Jakub Řežábek, 19. Jakub Kraus, 20. Adam Sláma, 21. Daniel Dolejš, 24. Daniel Dolejš, 25. Sebastián Vála, 26. Daniel Dolejš; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Vachta ? - Matěj Habart ?; po třetinách: 0:4, 2:9;
26:00
25:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Daniel Dolejš bez asistence (2:13).
25:45
Další gól od Bruna! A stručná rychlá odpověď od Dolejše.
25:43
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Bruno Jan Pazderka bez asistence (2:12).
24:49
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Sebastián Vála, asistoval Jakub Kraus (1:12).
24:49
Vála je další střelec tohoto utkání. Parádně mu namazal Kraus.
24:00
Trenér Táboru neudržel nervy a pustil se do rozhodčích.
23:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Adam Sláma (1:11).
23:42
Další express od úderné dvojice.
22:47
Dolejš slalom mezi hráči zvládl jenže k cíli nedojel.
19:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Adam Sláma bez asistence (1:9).
19:38
Sláma dostal taky chuť na góla.
18:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Jakub Kraus, asistoval Adam Sláma (1:8).
18:22
Do střelců se zapisuje také Kuba Kraus. Jeho táta má z něho očividně velikou radost.
17:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Jakub Řežábek, asistoval Tomáš Vácha (1:7).
17:10
Řežábek se rozjíždí. Další gól!
14:18
14:18
Lidi omlouvám se, nestíhám komentovat, další gól Milevska zandal Dolejš, áčko si připisuje Sláma.
13:40
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Bruno Jan Pazderka, asistoval Kryštof Paštěka (1:5).
13:40
Bruno dává gól, ale výstavní.
13:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Tomáš Vácha (0:5).
13:17
Pojď sem, kam jdeš, nazdar bazar a je to gól. Dolejš si zahrál kličkovanou a skóruje
13:00
13:00
Jde se na druhý poločas!
13:00
12:40
Zase Habart. Tentokrát složitější zákrok. Je vidět, že když je v sázce kebab, tak je nezastavitelný.
12:10
Habart po dlouhé době si zamazal ruce.
11:30
Rázl výborný press.
10:44
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Jakub Řežábek, asistoval Adam Sláma (0:4).
10:44
Neuvěřitelné! Svojí první branku střílí legenda Řežábek!
09:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Tomáš Vácha bez asistence (0:3).
09:26
Vácha dává golasoooo!!!!!
08:24
Vyloučen hráč Adam Sláma družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří na 2 minuty za sekání.
08:24
Další taktický faul ze strany domácích. Tentokrát si jde sednout Sen... tedy Sláma.
08:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO modří vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Jakub Kraus (0:2).