0:0
1:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FK Slovan J.Hradec 2:1
13. Tereza Tröschelová, 45. Michaela Sýkorová - 44. Markéta Musilová; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová ? - Natálie Petráková ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:1;
45:00
44:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michaela Sýkorová bez asistence (2:1).
43:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Markéta Musilová, asistoval Klára Asterová (1:1).
42:42
Timeout FK Slovan J.Hradec
39:28
Vyloučen hráč Jana Dítětová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:36
Vyloučen hráč Aneta Chvojková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
16:22
Neuvěřitelná jindřichohradecká souhra před bránou byla ještě více neuvěřitelně vychytána budějovickou brankářkou.
15:00
15:00
14:01
Vyloučen hráč Lucie Kaiseršotová družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tereza Tröschelová, asistoval Denisa Řehorová (1:0).
05:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Natálie Petráková; hráči v poli: Aneta Chvojková, Adéla Žoudlíková, Lucie Kaiseršotová, Klára Asterová, Markéta Musilová