1:2
3:0
- : -

BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:2
13. Tomáš Hanák, 32. Jakub Boček, 47. Jakub Boček, 51. Radek Hanák, 60. Jan Hněvkovský - 27. Luděk Ondráček, 28. Jaroslav Král; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2 + Filip Kuhn ČK2 + 5; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 21 - Filip Kuhn 16, Filip Létal 0; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 12:5
60:00
59:59
Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
59:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Adam Bouček (5:2).
59:02
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Létal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
59:02
Vyloučen hráč Filip Kuhn družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno do konce utkání.
59:02
Vyloučen hráč Filip Kuhn družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za nesportovní chování.
58:35
Hosté v šesti.
58:28
Hosté v plném počtu.
58:11
Radek Hanák trefuje pouze Kuhnovu masku.
56:28
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
56:02
Na míčku jsou povětšinou domácí.
50:44
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
50:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Straka (4:2).
50:44
Radek Hanák nejprve trefil pouze břevno, od toho se ale míček odrazil do brankáře Kuhna a od něj do brány.
49:51
Hosté oslabení přečkali.
47:51
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
47:51
Sládeček dává domácím první příležitost přesilovky.
46:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jan Bauman (3:2).
46:06
Bauman ve vlastním rohu napálil míček dopředu, kde čekal Jakub Boček, který ze vzduchu trefil míček a posílá Blacky do vedení.
45:25
Hosté zatím neměli ve své přesilovce moc příležitosti k tomu, aby se dotkli míčku.
44:40
Vyloučen hráč Jan Denemark družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
44:07
Hněvkovský nedokázal trefit míček ve vzduchu ideálně a přestřelil branku.
42:33
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jakub Renčín.
42:33
Po varu v brankovišti rozhodčí pískl druhé trestné střílení, tentokrát pro domácí. Kuhn tak měl také příležitost vytáhnout skvělý zákrok.
41:50
Daniel Ludvík dvakrát dokázal neskutečně zabránit přečíslení hostů.
40:40
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Luděk Ondráček.
40:40
Matiášek při nájezdu dokázal udělat perfektní provaz, a nedal tak Ondráčkovi vůbec žádnou šanci.
40:01
První buly třetí třetiny opět pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:10
40:00
39:55
Matiášek podržel v závěru třetiny svůj tým.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
37:02
Ondrášek trefil pouze tyč.
36:19
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
34:24
Domácí se připravili o možnost střelby, když se příliš mnoha přihrávkami sami zamotali.
31:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (2:2).
31:04
Matěj Boček poslal míček přes celou šířku hřiště na Renčína, který z první přihrál Jakubu Bočkovi před bránu, který bezchybně zakončil.
28:40
Domácí trefují pouze tyč.
27:49
Vlastní branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král (1:2).
27:49
Král smolně srazil přihrávku hostů z rohu hřiště do své vlastní branky, a posílá tím své soupeře do vedení.
26:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Marek Fuchs (1:1).
26:51
Marek Fuchs shodil z velkého brankoviště nalevo na Luďka Ondráčka, který po zemi prostřelil Matiáška.
24:20
První lajna domácích se postarala o to, že svými přihrávkami položili všechny hosty i jejich brankáře na zem, nepodařilo se jim ale správně zakončit.
22:19
Jakub Boček dostal nadvakrát naloženo.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:8
20:00
19:28
Hanák trefil odražený míček jednou rukou, zasáhl tyč.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
16:45
Zatím se ani jeden tým nesnaží bezhlavě běhat do útoku. Naopak, hrají velmi opatrně.
12:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (1:0).
12:41
Hostům se nepovedla přihrávka na jejich útočné polovině, čehož využil Tomáš Hanák, který obešel Kuhna a otevřel skóre utkání.
07:55
Jakub Boček se pokusil o teč, bohužel ale těsně minul branku.
07:25
Tomáš Hanák poslal vzdušnou přihrávku na svého bratra, který bohužel pro domácí přestřelil.
06:21
Hattrick předvedl pěkný protiútok, Matiášek pěknější zákrok.
03:05
Kopecký v úniku zavezl míček pouze mezi Kuhnovy nohy.
00:01
První vhazování zápasu pro Hattrick.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Filip Horák, Marek Fuchs, Luděk Ondráček
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Daniel Ludvík, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Vítejte u dnešního zápasu Livesport superligy mezi domácími BLACK ANGELS a hosty Hattrick Brno.
00:00
Oba týmy jsou v tabulce vedle sebe na osmém a devátém místě s rozdílem dvou bodů, přičemž BLACK ANGELS jsou výš.
00:00
Hattrick dokázal v této sezóně již porazit Vinohrady 7:5 a bral body i s Ostravou, když prohráli 3:2 po prodloužení.
00:00
Domácí BLACK ANGELS mají na kontě již dvě vítězství po výhře nad Českou Lípou a FBC Ostrava. Navíc mají výhodu nového domácího prostředí - kbelské haly, ve které zatím neprohráli.