0:3
5:2
- : -

FBC Intevo Třinec - TJ Slovan Havířov 5:9
32. Šimon Czernek, 39. Matěj Hecl, 39. David Lisztwan, 41. Pavel Lasota, 42. Jakub Molin - 2. Radim Pecháček, 3. Matěj Kravčík, 6. Martin Stibor, 10. Jakub Hloušek, 19. Jakub Hloušek, 26. František Kyc, 27. František Kyc, 42. Radim Pecháček, 42. Martin Stibor; rozhodčí: Matěj Vráblík - Jakub Palowski; vyloučení: 3:5; využití: 3:2; zásahy brankářů: Marek Gawlik ?, Ondřej Sobol ? - Lukáš Vrba ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 5:2;
45:00
41:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jakub Molin, asistoval Pavel Lasota (5:9).
41:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Stibor, asistoval Jan Brija (4:9).
41:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Martin Stibor (4:8).
40:27
Timeout TJ Slovan Havířov
40:27
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavel Lasota, asistoval Jakub Molin (4:7).
39:12
Vyloučen hráč Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra bez hokejky.
38:41
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil David Lisztwan, asistoval Jan Kováč (3:7).
38:16
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Jakub Molin (2:7).
36:51
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
32:34
Vyloučen hráč Dominik Stošek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
31:26
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Šimon Czernek, asistoval Jiří Martynek (1:7).
30:52
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
26:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Kryštof Fusek (0:7).
26:52
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Sobol družstva FBC Intevo Třinec
25:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Martin Stibor (0:6).
24:15
Vyloučen hráč Lukáš Kupczak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
19:17
Vyloučen hráč Matěj Kravčík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
18:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Martin Stibor (0:5).
18:10
Vyloučen hráč Marek Gawlik družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:37
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
09:51
Timeout FBC Intevo Třinec
09:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Radim Pecháček (0:4).
05:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Stibor, asistoval František Kyc (0:3).
02:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Marek Krmášek (0:2).
01:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Patrik Charvát (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Vráblík a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: Jan Brija, Dominik Menzel, Martin Stibor, Kryštof Fusek, František Kyc
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Marek Gawlik; hráči v poli: Jan Kováč, Dominik Stošek, Šimon Czernek, Samuel Vitásek, Matěj Hecl