1:1
0:4
- : -

TJ Slovan Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 2:6
13. František Kyc, 23. Martin Stibor - 13. Dan Peterek, 21. Dan Peterek, 36. Dan Peterek, 38. Šimon Toška, 42. Dominik Vinárek, 45. Viktor Karásek; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Pavel Hála; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský ? - Dominik Bukovič ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:4;
45:00
44:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Viktor Karásek, asistoval Václav Richtár (2:6).
41:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Dominik Vinárek, asistoval Filip Novotný (2:5).
39:12
Vyloučen hráč Dominik Vinárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
37:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Šimon Toška, asistoval Vojtěch Gruszka (2:4).
35:57
Timeout TJ Slovan Havířov
35:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Dan Peterek, asistoval Viktor Karásek (2:3).
34:04
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
31:37
Vyloučen hráč David Vrána družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
26:21
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
22:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Stibor, asistoval Kryštof Fusek (2:2).
20:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Dan Peterek, asistoval Václav Richtár (1:2).
15:00
15:00
12:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Dan Peterek bez asistence (1:1).
12:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Martin Stibor (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: Dominik Menzel, Jan Brija, Martin Stibor, Kryštof Fusek, František Kyc