2:2
0:4
- : -

1.MVIL Ostrava - FBC ORCA KRNOV 2:8
18. Filip Dvořák, 20. Jaroslav Kaprál - 1. Jakub Kelemen, 14. Albert Ranostaj, 26. Albert Ranostaj, 28. Tomáš Fridel, 33. Albert Ranostaj, 40. Jakub Hon, 41. Albert Ranostaj, 44. František Šuly; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Puzoň ? - Dominik Kotásek ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:4;
45:00
44:46
Vyloučen hráč Ondřej Žáček družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
43:31
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil František Šuly, asistoval Alexandr Slejška (2:8).
40:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Josef Černý (2:7).
39:44
Vyloučen hráč Jakub Kelemen družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
39:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon, asistoval Tomáš Fridel (2:6).
32:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj bez asistence (2:5).
30:00
30:00
27:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval František Šuly (2:4).
25:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Tomáš Fridel (2:3).
23:23
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
19:36
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jaroslav Kaprál, asistoval Jan Hinčica (2:2).
17:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Filip Dvořák, asistoval Velen Hlavatý (1:2).
15:00
15:00
13:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Robin Galuszka (0:2).
05:57
Vyloučen hráč Dominik Klímek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
00:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Kelemen, asistoval Matěj Župka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Velen Hlavatý, Filip Dvořák, Jan Kafna, Jan Hinčica, Jaroslav Kaprál