0:2
1:1
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:5
18. Marcela Urbanová, 58. Daniela Švejdová - 5. Daniela Frantíková, 9. Hana Chaloupková, 30. Daniela Frantíková, 39. Barbora Klinerová, 58. Patricie Suchanová; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Klementová 24, Marie Topolová 17 - Jana Christianová 25; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:1;
60:00
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.

58:55
Hýsková bojuje v rohu hřiště a krásnou zpětnou přihrávkou nachází Suchou. Ale Topolová byla připravena
57:47
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Marie Jirková (2:5).
57:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Marie Havlíčková (1:5).
53:44
Janatková trefuje tyčku Chodovské branky.
53:07
Topolová je pod palbou Chodovských, ale zdárně jim odolává.
52:56
Akce střídá akci, aneb na obou stranách vidíme spoustu šancí
47:45
I přes pokročilou večerní hodinu ,se hraje utkání ve vysokém tempu
44:59
Topolová si připisuje první zákrok ,po střele Keprtové ,vytahuje její střelu nad branku
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Marie Topolová družstva MITEL Florbalová akademie MB
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině MB: 3 ,Chodov : 7
38:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová bez asistence (1:4).
38:17
Po chybě domácí hráčky u mantinelu ,kdy ztratila míček, tento vybojovala hostující Klinerová a svým prvním extraligovým gólem ,zvyšuje na 1:4
35:25
Po střele Havlíčkové se rozezvonila tyč domácí branky.
29:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Marie Havlíčková (1:3).
29:40
Po krásné přihrávce Havlíčkové se prosazuje Frantíková
27:35
Přesilovková formace Boleslavi ,teď uzamkla Chodov před jeho brankou.
26:45
Vyloučen hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:50
Keprtová prošla sama až před mladoboleslavskou branku, její střelu Klementová zlikvidovala.
21:39
Janatková chtěla poslat Horákovou do brejku, ale v poslední chvili ji míček uskočil.
17:03
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Daniela Švejdová (1:2).
17:03
Máme tu první branku domácích, Švejdová na půlce vybojovala míček, prošla před branku hostí její střelu nejprve Christiánová vyrazila na dorážku Urbanové ,už ovšem nedosáhla.
15:07
Janatková zkouší pozornost Chritstiánové z dálky.
14:16
Utkání se nyní přelévá ze strany na stranu. Více šancí mají ovšem hostující hráčky.
08:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Daniela Frantíková (0:2).
08:26
Hostující utočnice teď vyškolily domácí obranu. Frantíková našla volnou Chaloupkovou a ta se nemílí
04:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Patricie Suchanová (0:1).
03:44
Velká šance domácích , Urbanová  přečíslila na půlce soupeřky ,prošla si až před branku ,kde našla před brankou volnou M:Jirkovou, ale té míček utekl.
02:24
Doležálková si vybojovala na své polovině míček, prošla přes obránkyně hostí a zkoušela střelu z dálky.
00:45
První velkou šanci utkání měly hostující hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Daniela Frantíková, Karolína Suchá, Marie Havlíčková, Patricie Suchanová, Eliška Chudá
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Marie Jirková, Eliška Pivoňková, Daniela Švejdová, Marcela Urbanová
00:00
Vítejte u přenosu dohrávky 6. kola extraligy žen mezi domácí Mladou Boleslaví a hosty z Chodova.