0:3
0:3
- : -

FBC Mohelnice - FBC Intevo Třinec  1:11
2. Radek Weidinger - 8. David Lisztwan, 9. Šimon Czernek, 9. Pavel Lasota, 11. Jiří Martynek, 11. Pavel Lasota, 23. Matěj Hecl, 23. Jan Kováč, 30. Dominik Stošek, 31. Matěj Hecl, 36. David Heczko, 39. Jan Kyselý; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Hrachovina ? - Ondřej Sobol ?; po třetinách: 1:5, 0:3, 0:3;
45:00
38:54
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Kyselý, asistoval Šimon Czernek (1:11).
35:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil David Heczko, asistoval David Lisztwan (1:10).
34:23
Vyloučen hráč Martin Cemerek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:20
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Matěj Hecl bez asistence (1:9).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Dominik Stošek bez asistence (1:8).
22:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Kováč bez asistence (1:7).
22:43
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Jiří Martynek (1:6).
15:00
15:00
10:53
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavel Lasota, asistoval Jakub Molin (1:5).
10:16
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jiří Martynek, asistoval Matěj Hecl (1:4).
08:50
08:06
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Šimon Czernek, asistoval Matěj Hecl (1:2).
07:20
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil David Lisztwan, asistoval Patrik Bocek (1:1).
01:01
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Radek Weidinger, asistoval Štefan Bubela (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Ondřej Sobol; hráči v poli: Dominik Stošek, Jan Kováč, Šimon Czernek, Samuel Vitásek, Matěj Hecl