2:2
0:2
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FBC FORSEE PLZEŇ 2:6
16. Jan Baumruk, 24. Jan Baumruk - 1. Vít Ruml, 10. Jaroslav Tuma, 18. Marek Chaloupka, 19. Michel Soběhart, 31. Michal Míča, 36. Jaroslav Tuma; rozhodčí: Nikola Staňková - Matyáš Ehm; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Liška 18 - Michal Biker 26; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:2;
36:00
35:56
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Jaroslav Tuma bez asistence (2:6).
33:25
Vyloučen hráč Jaroslav Tuma družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za blokování hokejky.
30:52
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Michal Míča, asistoval Michel Soběhart (2:5).
28:01
Timeout SPORT CLUB Klatovy
24:00
24:00
23:40
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Baumruk, asistoval Tomáš Joachimsthaler (2:4).
19:05
Vyloučen hráč Martin Miletínský družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za špatné střídání.
18:08
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Michel Soběhart, asistoval Michal Míča (1:4).
17:28
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Marek Chaloupka, asistoval Jaroslav Tuma (1:3).
15:25
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Baumruk, asistoval Šimon Švára (1:2).
12:00
12:00
09:32
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Jaroslav Tuma, asistoval Ondřej Kubeš (0:2).
00:39
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Vít Ruml, asistoval Jaroslav Tuma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC FORSEE PLZEŇ:
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Liška; hráči v poli: Jakub Holý, Tomáš Joachimsthaler, Patrik Hrubý, Vít Maňas, Jakub Turek