2:1
1:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:4
2. Jiří Hrobský, 14. Miroslav Nepraš, 18. Jiří Lhotský, 23. Matěj Schöniger, 32. Tadeáš Bahník - 15. Kamil Hebelka, 22. Tomáš Nývlt, 35. Šimon Vacek, 38. Šimon Vacek; rozhodčí: Daniel Jireček - Antonín Živný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Kučera 10 - Vojtěch Petera 11; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:2;
45:00
44:59
Trenér domácích Jiří Kyška: Rychlé utkání, kdy hosté byli více na míčku. Z naší strany obrovská bojovnost a nasazení, což nás velice těší. Děkuji soupeři za důrazné ale čisté utkání.
44:06
Vyloučen hráč Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
42:59
Timeout TJ Sokol Jaroměř
42:59
Vyloučen hráč Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
37:19
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Kamil Hebelka (5:4).
34:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Adam Vejrek (5:3).
31:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tadeáš Bahník, asistoval Adam Průša (5:2).
30:00
30:00
22:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger, asistoval Miroslav Nepraš (4:2).
21:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Nývlt, asistoval Šimon Vacek (3:2).
17:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Adam Průša (3:1).
15:00
15:00
14:02
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kamil Hebelka, asistoval Adam Vejrek (2:1).
13:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Miroslav Nepraš bez asistence (2:0).
01:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hrobský bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Adam Vejrek, Šimon Vacek, Tomáš Nývlt, Daniel Matyska
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Václav Balský, Matěj Schöniger, Adam Průša, Jiří Hrobský, Tadeáš Bahník