1:2
2:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Jaroměř 4:5
7. Jiří Vaňous, 19. Vojtěch Rozlívka, 32. Matěj Matoušek, 45. Filip Šalda - 5. Tadeáš Bahník, 13. Miroslav Nepraš, 26. Jiří Lhotský, 30. Adam Průša, 35. Adam Průša; rozhodčí: Daniel Jireček - Antonín Živný; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 4; zásahy brankářů: Jonáš Svoboda 14 - Markéta Rundštuková 6; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1;
45:00
44:59
D: Děkujeme soupeři za utkání. H: vyrovnané utkání nahuru-dolů. Děkujeme soupeři za hru.
44:34
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
44:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Filip Šalda, asistoval Aleš Rozlívka (4:5).
39:48
Timeout TJ Sokol Jaroměř
34:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Jiří Lhotský (3:5).
31:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Matoušek, asistoval Jiří Vaňous (3:4).
30:00
30:00
29:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Miroslav Nepraš (2:4).
26:25
Vyloučen hráč Tadeáš Bahník družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
25:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Matěj Schöniger (2:3).
24:50
Vyloučen hráč Radek Tomeš družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
20:16
Vyloučen hráč Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
18:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Rozlívka, asistoval Jiří Vaňous (2:2).
15:00
15:00
12:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Miroslav Nepraš, asistoval Jiří Hrobský (1:2).
06:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jiří Vaňous, asistoval Jakub Ludvíček (1:1).
04:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tadeáš Bahník, asistoval Matěj Schöniger (0:1).
03:02
Vyloučen hráč Filip Šalda družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Markéta Rundštuková; hráči v poli: Václav Balský, Matěj Schöniger, Adam Průša, Jiří Hrobský, Tadeáš Bahník
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jonáš Svoboda; hráči v poli: Václav Sýkora, Filip Šalda, Jakub Ludvíček, Aleš Rozlívka, Vojtěch Rozlívka