2:0
1:4
- : -

SKP České Budějovice - TJ Sokol Chýnov 3:7
19. Michal Zamlinský, 22. Martin Widla, 44. Jakub Konrád - 5. Marek Janovský, 7. Tomáš Menšík, 14. Tomáš Menšík, 36. Tomáš Klouda, 38. Tomáš Klouda, 43. Otto Strakatý, 45. Michal Janíček; rozhodčí: Lukáš Teska - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ladislav Dvořák ? - Jiří Menšík ?, Filip Zadražil ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:4;
44:49
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Michal Janíček, asistoval Ondřej Vachta (3:7).
44:47
je radost pozorovat s jakým přehledem hraje Mike i v jeho 65 letech
44:14
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:12
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Jakub Konrád, asistoval Ondřej Blažek (3:6).
42:37
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Otto Strakatý, asistoval Tomáš Kučera (2:6).
40:48
tak Strakatý své prvotní zaváhání napravil av v souboji na velkém brankovišti propasoval míček do sítě
40:47
velkou šanci Chýnova teď zahodil Otto Strakatý
37:56
Klouďas to vzal na sebe a přiblížil Chýnov k vítězství
37:55
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Tomáš Klouda bez asistence (2:5).
37:33
teď Filipovi pomohla v brance tyčka, chystá se standartka SKP , ktera končí ve zdi
35:11
Chýnov z protiútoku odskakuje na dvě branky
35:10
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Michal Janíček (2:4).
28:50
obrana SKP je teď pod velkým tlakem. Bude z toho něco?
26:43
Ondra Blažků, teď podstoupil několik generačních soubojů s Brůžou. Viděli jsme zkušenosti v obraně Chýnova
21:22
Tykadlo se tak zamotal do míčku před brankou až z toho byla krásná klička, která končí brankou
21:21
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Martin Widla, asistoval Ondřej Skok (2:3).
18:15
Michal Zmalinský při vlastním oslabení objel několik hráčů a zakončil nechytatelnou střelou
18:12
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Michal Zamlinský bez asistence (1:3).
17:18
Vyloučen hráč Miroslav Klůfa družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za bránění ve hře.
14:59
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za sekání.
14:45
Praži našel krásnou přihrávkou Kubu Konráda, ten nezakončil dle svých představ
13:41
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Tomáš Menšík, asistoval Tomáš Klouda (0:3).